РУС | УКР
Ми завжди готові розглянути будь-які варіанти
співробітництва та постачання обладнання у ваш регіон

Каталог продукції

Підземний бак Carat S

Системи очищення стоків

Станциії очищення Picobell

Станції очищення "Klaro Easy"

Станції очищення "One2clean"

Септики

Станції очищення XXL

Дренаж

Дренажний блок Graf

Дренажний блок Eco Bloc Flex

Дренаж VARIO

Дренажний тонель Graf

Дренажні фільтри Graf

Збір дощової води

Збір дощової води (Carat S)

Збір дощової води (Herkules)

Наземна ємність ТОР

Збір дощовой води (Platin)

Садові приналежності

Компостери

Декоративні ємності

Фільтри для ємностей

Водороздатні колонки

інструкції до систем автономної каналізації та дренажу

Новини

Новинка! Компостер Thermo Wood

Новинка! Компостер Thermo Wood
09 листопада 2018 р.
Незважаючи на прихід холодів, закінчення садово-городніх робіт, ми хочемо презентувати новий продукт від компанії GRAF - компостер "Thermo-Wood" 600 л.

Публікації

Чи пити воду з-під крана?

Чи пити воду з-під крана?
05 грудня 2018 р.
Багато жителів європейських країн можуть пити воду прямо з крана, не побоюючись за своє здоров'я. Фіни в Гельсінкі отримують воду з місцевого озера, воду знезаражують, фільтрують і подають в водопровід чисту і безпечну, придатну для пиття навіть дітям.

Садові приналежності

Здавна люди приділяли велику увагу естетиці своїх осель. В давнину використовувалися прикраси з різьбленням по каменю, дереву, ліплення і кольоровий розпис стін, вікон, дверей. Все це слугувало для естетичного задоволення і використовувалося не тільки при будівництві храмів і палаців. Всі жителі планети, у міру своїх можливостей і місцевих культурних традицій займалися благоустроєм і прикрасою будинків, а також і прилеглих територій.
Незважаючи на те, що зараз в магазинах можна купити фрукти і овочі на протязі року, власники нехай навіть і не великої ділянки, намагаються самостійно виростити овочі та фрукти. Багато хто з них не стільки вирішують питання прожитку, скільки займаються садом і городом, більшою мірою, для задоволення і відпочинку від міської суєти. Догляд за городом і садом завжди приводить до питання куди подіти відходи і чим поливати ділянку. Найкраще рішення для утилізації рослинних відходів - це компостування, а для надання компостній купі естетичного вигляду, немає нічого кращого ніж компостер.
На питання чим поливати - відповідь однозначна: дощовою водою, а ще краще, якщо ця вода прогріта сонячним теплом. Ємності для збору дощової води можуть бути найрізноманітнішими, від банальної іржавої залізної бочки або старої ванни, до власної водонапірної башти, але все це не прикрасить Вашої ділянки і не принесе того самого, естетичного задоволення, до якого прагнули наші предки, незважаючи на їх не легке життя.
GRAF пропонує декоративні ємності, виготовлені з якісного пластика, з прекрасним покриттям і фактурою, дуже наближеною до натуральної, природним матеріалам. Крім прямого призначення як ємності для збору води, деякі з них мають у верхній частині місце для висадки рослин. В результаті, отримуємо резервуар з квітковим горщиком.
Навіть трубу із краном, яку вивели для того, щоб набрати води у дворі, можна доповнити красивими і надійними водороздатковими колонками, які також є в асортименті компанії GRAF.

Всі ці естетичні садові приналежності не тільки прикрасять вашу ділянку, але й принесуть користь і задоволення від їх використання.
Топова продукція