РУС | УКР
Ми завжди готові розглянути будь-які варіанти
співробітництва та постачання обладнання у ваш регіон

Каталог продукції

Підземний бак Carat S

Системи очищення стоків

Станциії очищення Picobell

Станції очищення "Klaro Easy"

Станції очищення "One2clean"

Септики

Станції очищення XXL

Дренаж

Дренажний блок Graf

Дренажний блок Eco Bloc Flex

Дренаж VARIO

Дренажний тонель Graf

Дренажні фільтри Graf

Збір дощової води

Збір дощової води (Carat S)

Збір дощової води (Herkules)

Наземна ємність ТОР

Збір дощовой води (Platin)

Садові приналежності

Компостери

Декоративні ємності

Фільтри для ємностей

Водороздатні колонки

інструкції до систем автономної каналізації та дренажу

Новини

Новинка! Компостер Thermo Wood

Новинка! Компостер Thermo Wood
09 листопада 2018 р.
Незважаючи на прихід холодів, закінчення садово-городніх робіт, ми хочемо презентувати новий продукт від компанії GRAF - компостер "Thermo-Wood" 600 л.

Публікації

Чи пити воду з-під крана?

Чи пити воду з-під крана?
05 грудня 2018 р.
Багато жителів європейських країн можуть пити воду прямо з крана, не побоюючись за своє здоров'я. Фіни в Гельсінкі отримують воду з місцевого озера, воду знезаражують, фільтрують і подають в водопровід чисту і безпечну, придатну для пиття навіть дітям.

Збір дощової води

Перші поселення людини були облаштовані поблизу джерел чистої питної води. Землеробство починалося у великих водойм та річок. Зміни русла річки змушувало людей переселятися на нове місце. Запаси прісної води завжди вважалися багатством, особливо в посушливих регіонах планети.
У наш час, споживання прісної води постійно зростає, запаси зменшуються, та і якість води в прісних джерелах з часом погіршується і підземні води постійно забруднюються відходами людства. Дощова вода при правильному її зборі та зберіганні може з успіхом застосовуватися як питна. У наш час збір дощової води, в основному передбачається для поливу рослин на присадибних ділянокі. Крім того, у зв'язку з постійним підвищенням вартості питної води і для економії ресурсів, передбачається використання дощової води для технічних цілей, зокрема для змиву туалетів, прання, душу.
збір дощової води
Для збору дощової води з використанням її в технічних цілях краще застосовувати ємності для підземної установки. У таких ємностях вода зберігається з постійною температурою, і без доступу ультрафіолету, що значно підвищує якість води та дозволяє використовувати її в побутових цілях. Для очищення води, яка надходить у підземні ємності, передбачені спеціальні фільтри.
збір дощової води
Для збору дощової води для поливу городніх рослин і квітів переважніше використовувати ємкості, встановлені на поверхні. Вода для поливу буде прогріватися, що корисно для рослин. Найчастіше ємності для зовнішньої установки мають гарний зовнішній вигляд, і гарний захист від ультрафіолету. Такі ємності, крім збору і зберігання води, виконують функцію декоративного і дизайнерського оформлення присадибної ділянки і будинку.
збір дощової води
Різноманітні кольорові рішення і форми, а також можливість висадки рослин у верхній частині ємності дає прекрасні можливості для чудового оформлення зон відпочинку і всієї садиби.
збір дощової води
Збір води в ємність здійснюється з зливостоків даху і для очищення води від листя і дрібного сміття розроблені спеціальні фільтри на зливостічні труби.
Конструкція фільтрів передбачає очищення води, захист ємності від переповнення і припинення подачі води в ємність в зимовий період.
збір дощової води
Схематично установка збору дощової води виглядає наступним чином: вода з покрівлі будинку по жолобах і водостічних трубах, пройшовши через фільтр, зливається в резервуар, який можна закопати на присадибній ділянці або встановити у підвалі будинку. Є, також, наземні декоративні резервуари, обсяг яких не великий.
Такі системи найкраще закладати в проект будинку, коли можна передбачити всі можливі джерела надходження зливних і талих вод, зробити більш точний розрахунок. Якщо будинок вже зведений і водостік організований, то система збору води проектується і облаштовується за місцем. При цьому, накопичувальну ємність можна встановити на деякій відстані від водостічної труби, застосувавши труби і шланги.
Ще один важливий нюанс: не кожне покрівельне покриття придатне для збору та використання дощової води. Для цієї мети підходять незабарвлені, стійкі до корозії металеві покрівлі, а також цементна, керамічна і бітумна черепиця, сланець. Не можна використовувати дощову воду, зібрану з дахів, покритих матеріалами, які містять азбест.
Компанія GRAF має колосальний досвід виробництва і продажу таких систем. Тепер, системи збору дощової води можна придбати і в Україні. Вибір за Вами!

розрахунок системи
для збору дощової води

Топова продукція