Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Публікації та статті від компанії GRAF - Україна

Компостер URBAN (УРБАН)

Компостер URBAN (УРБАН)

07 вересня 2021 р.
Садові компостні баки все більше набувають популярності у садівників і дачників. Важливо, що компостування - це не тільки порятунок від непотрібного рослинного сміття, а й отримання органічного добрива, такого необхідного для садівничої діяльності.
Очищення стічних вод. Шлях до сучасних систем очищення

Очищення стічних вод. Шлях до сучасних систем очищення

23 червня 2021 р.
Об'єднання людей в групи для виживання в давнину, в кінці кінців привело до утворення поселень і міст. Населені пункти зіткнулися з необхідністю позбавлення від продуктів життєдіяльності і відходів виробництв, на той час найпростішим було скидати все сміття в річки і озера.
Успішне зростання!

Успішне зростання!

05 травня 2021 р.
В саду, чи на задньому дворі або навіть на балконі квартири - міське садів-ництво знаходить все більше і більше прихильників. З правильними ін-струментами і відповідним приладдям, вирощування органічних рослин стає дитячою забавою.
Вода - надбання Землі

Вода - надбання Землі

22 березня 2021 р.
Всесвітній день водних ресурсів відзначається щорічно 22 березня для залучення уваги до важливості прісноводних ресурсів і пропаганди сталого управління ними.
Резервуари для пожежогасіння

Резервуари для пожежогасіння

29 січня 2021 р.
Питання скорочення витрат у будівництві включають і зменшення витрат на інженерні мережі. Прокладка трубопроводів великого перетину, які розраховані на щоденні потреби, повинні забезпечувати, в тому числі, і витрати води на пожежогасіння.
1 2 3 ... >>