Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Публікації та статті від компанії GRAF - Україна

Аеробні та анаеробні процеси в септиках

Аеробні та анаеробні процеси в септиках

02 грудня 2021 р.
Анаеробних і аеробних бактерій у світі величезна кількість, як зовні так і всередині організму людини (різновидів їх – сотні), вони без жодної шкоди живуть на шкірі і слизових кишечнику, ротової порожнини і навіть у відпрацьованих виділеннях організму, мешкають у тварин, у пилу , на рослинах, у ґрунті.
Осінь. Час встановити високу грядку.

Осінь. Час встановити високу грядку.

04 жовтня 2021 р.
Якщо ви ще вагаєтесь, чи варто зробити у себе на ділянці теплу грядку, то можете влаштувати тестову закладку. А саме, на місці яке ви планували під цю конструкцію, ви розмічаєте межі майбутньої грядки (відповідно розміру короба), знімаєте верхній, родючий шар грунту та заглиблюєтесь на 20-30 сантиметрів.
Компостер URBAN (УРБАН)

Компостер URBAN (УРБАН)

07 вересня 2021 р.
Садові компостні баки все більше набувають популярності у садівників і дачників. Важливо, що компостування - це не тільки порятунок від непотрібного рослинного сміття, а й отримання органічного добрива, такого необхідного для садівничої діяльності.
Очищення стічних вод. Шлях до сучасних систем очищення

Очищення стічних вод. Шлях до сучасних систем очищення

23 червня 2021 р.
Об'єднання людей в групи для виживання в давнину, в кінці кінців привело до утворення поселень і міст. Населені пункти зіткнулися з необхідністю позбавлення від продуктів життєдіяльності і відходів виробництв, на той час найпростішим було скидати все сміття в річки і озера.
Успішне зростання!

Успішне зростання!

05 травня 2021 р.
В саду, чи на задньому дворі або навіть на балконі квартири - міське садів-ництво знаходить все більше і більше прихильників. З правильними ін-струментами і відповідним приладдям, вирощування органічних рослин стає дитячою забавою.
1 2 3 ... >>