Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Публікації та статті від компанії GRAF - Україна

Вода: її властивості, використання!

Вода: її властивості, використання!

09 листопада 2011 р.
Вода является одним из тех компонентов, без которых жизнь невозможна. Везде, где есть мы, должна быть вода — первостепенный элемент нашего жизнеобеспечения, здоровья и комфорта. Особенно много воды нужно владельцам собственных домов и садоводам-любителям. В черте города проблема водоснабжения не ощущается, а в остальных случаях — актуальна.
Садовий компост

Садовий компост

29 серпня 2011 р.
Говорят, что у каждого хорошего садовода есть компостная куча. С этим трудно поспорить. Производство собственного компоста не требует особых умений или усилий и обходится почти бесплатно. Более того, оно экономит садоводу силу, средства и время на приобретение других удобрений, на полив и прополку, а также на вывоз мусора, так как садовые и кухонные отходы отправятся прямо в компостную кучу.
Як правильно компостувати

Як правильно компостувати

15 червня 2011 р.
Правильне місце розташування. Перш ніж зібрати і заповнити компостер, знайдіть відповідне місце. Кращим місцем буде ділянка з розсіяним світлом в тіні дерев, де є рух повітря, але немає сильного вітру. Важливо, щоб ви могли вільно підійти до компостеру з боку житлового будинку і городніх грядок.
Каналізація. Зовнішні мережі та споруди

Каналізація. Зовнішні мережі та споруди

25 лютого 2011 р.
Санитарно-защитные зоны от канализационных сооружений до границ зданий жилой застройки, участков общественных зданий и предприятий пищевой промышленности с учетом их перспективного расширения следует принимать: от сооружений и насосных станций канализации населенных пунктов
Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень ДБН 360-92**

Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень ДБН 360-92**

03 січня 2011 р.
3.25а* Відстань між житловими будинками та господарськими будівлями і спорудами слід приймати відповідно до санітарних норм за таблицею 3.2а, але не менше протипожежних норм згідно з таблицею 1 додатка 3.1.
<< ... 9 10 11 12