Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Публікації та статті від компанії GRAF - Україна

Вода - надбання Землі

Вода - надбання Землі

22 березня 2021 р.
Всесвітній день водних ресурсів відзначається щорічно 22 березня для залучення уваги до важливості прісноводних ресурсів і пропаганди сталого управління ними.
Резервуари для пожежогасіння

Резервуари для пожежогасіння

29 січня 2021 р.
Питання скорочення витрат у будівництві включають і зменшення витрат на інженерні мережі. Прокладка трубопроводів великого перетину, які розраховані на щоденні потреби, повинні забезпечувати, в тому числі, і витрати води на пожежогасіння.
Сила Архімеда

Сила Архімеда

11 листопада 2020 р.
Найчастіше питання при встановленні пластикової ємності для системи очистки стічних вод - чи потрібно прив'язувати ємність. Звичайно, таке питання задають, коли відомо про те, що ґрунтові води розташовані близько від поверхні.
Приватний будинок та зливова каналізація

Приватний будинок та зливова каналізація

23 вересня 2020 р.
Зливова каналізація великих будівель і споруд, великих територій з твердим покриттям, вже давно природна необхідність, що не викликає питань щодо будівництва системи збору та відведення зливових вод.
Як вода робить місто придатним для життя.

Як вода робить місто придатним для життя.

25 серпня 2020 р.
Привабливість того чи іншого міста оцінюють за такими параметрами, як: соціальна стабільність, безпека, медичне обслуговування, культурна інфраструктура і екологія. Кожне місто оцінюють за 30 факторами.
1 2 3 4 ... >>