Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Публікації та статті від компанії GRAF - Україна

Системи очищення побутових стоків. Еволюція

Системи очищення побутових стоків. Еволюція

23 червня 2019 р.
З тих пір як людина створила собі житло, вона постійно намагається його поліпшити, зробити тепліше, затишніше, безпечніше. Системи водопроводу та каналізації займають далеко не останнє місце серед удосконалень сучасного будинку. Родоначальниками сучасної каналізації і водопроводу вважають стародавніх римлян. Вони перші, створили ці інженерні мережі в повному розумінні цього слова.
Використання стічних вод

Використання стічних вод

20 квітня 2019 р.
В процесі експлуатації станції очистки госп-побутових стоків, у власників часто виникає питання - що робити з водою, яка пройшла очищення? Багато дачники і садівники запитують: чи можна використовувати воду з септика для поливу?
Стічні води

Стічні води

12 лютого 2019 р.
Згідно з Водним кодексом України, стічна вода — вода, що утворилася в процесі господарсько-побутової і виробничої діяльності (крім шахтної, кар'єрної і дренажної води), а також відведена з забудованої території, на якій вона утворилася внаслідок випадання атмосферних опадів.
Чи пити воду з-під крана?

Чи пити воду з-під крана?

05 грудня 2018 р.
Багато жителів європейських країн можуть пити воду прямо з крана, не побоюючись за своє здоров'я. Фіни в Гельсінкі отримують воду з місцевого озера, воду знезаражують, фільтрують і подають в водопровід чисту і безпечну, придатну для пиття навіть дітям.
Вентиляція каналізації — необхідність!

Вентиляція каналізації — необхідність!

08 жовтня 2018 р.
Не всі будівельні бригади і будівельні організації, і тим більше власники будинків мають уявлення про фанову трубу, її призначення і які функції вона виконує.
1 2 3 4 5 ... >>