Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Публікації та статті від компанії GRAF - Україна

Каламутна вода

Каламутна вода

15 серпня 2019 р.
За останній час, все частіше, в пресі та інших ЗМІ з'являється інформація про екологічні аварії, пов'язаних з викидами промислових нечистот в річки України.
Дренажні системи. Еволюція

Дренажні системи. Еволюція

04 липня 2019 р.
Коли з'явилися дороги з твердим покриттям і почалася щільна забудова міст, постало питання про відведення дощових вод із забудованої території. Придорожні канави вимагали багато місця і не додавали естетики містам, так як служили для скидання стічних вод і нечистот.
Системи очищення побутових стоків. Еволюція

Системи очищення побутових стоків. Еволюція

23 червня 2019 р.
З тих пір як людина створила собі житло, вона постійно намагається його поліпшити, зробити тепліше, затишніше, безпечніше. Системи водопроводу та каналізації займають далеко не останнє місце серед удосконалень сучасного будинку. Родоначальниками сучасної каналізації і водопроводу вважають стародавніх римлян. Вони перші, створили ці інженерні мережі в повному розумінні цього слова.
Використання стічних вод

Використання стічних вод

20 квітня 2019 р.
В процесі експлуатації станції очистки госп-побутових стоків, у власників часто виникає питання - що робити з водою, яка пройшла очищення? Багато дачники і садівники запитують: чи можна використовувати воду з септика для поливу?
Стічні води

Стічні води

12 лютого 2019 р.
Згідно з Водним кодексом України, стічна вода — вода, що утворилася в процесі господарсько-побутової і виробничої діяльності (крім шахтної, кар'єрної і дренажної води), а також відведена з забудованої території, на якій вона утворилася внаслідок випадання атмосферних опадів.
<< ... 2 3 4 5 6 ... >>