Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04
РУС
УКР

Публікації та статті від компанії GRAF - Україна

Садовый компост. Корисні поради.

Садовый компост. Корисні поради.

12 вересня 2017 р.
Известно, что для растений компост, внесенный в почву – это прекрасное органическое удобрение, насыщенное необходимыми микроэлементами и гумусом. Для почвы – средство улучшения структуры грунта, оказывающее разрыхляющее и сберегающее влагу действие. Разложенный слоем на поверхности почвы, компост является великолепной органической мульчей, подавляющей рост сорняков и помогающей сохранять влагу у корней растений.
Корисна інформація по септикам та дренажу

Корисна інформація по септикам та дренажу

28 липня 2017 р.
Сучасна автономна каналізація може бути виконана в двох варіантах: септик та глибоке біологічне очищення. В якому випадку потрібно обирати септик? Якщо ви мешкаєте у будинку непостійно, якщо у вас немає можливості підключити систему до електроенергії, і насамкінець, якщо у вас недостатньо коштів на систему з біологічним очищенням (ціна будь-якого виробника від 2 тис. євро).
Фільтри для водосточних труб

Фільтри для водосточних труб

14 квітня 2017 р.
Відомо, що у всьому світі, люди бережливо відносяться до питної води з оглдяду на її дефиціт в різних кутах нашої планети. Один зі способів економії і бережливого ставлення - це збір дощової води для подальшого використання в господарських цілях або для поливу.
Криза з питною водою. Шляхи вирішення.

Криза з питною водою. Шляхи вирішення.

16 лютого 2017 р.
Нам, жителям Землі, все частіше доводиться стикатися з тими чи іншими загрозами. Війни, природні катаклізми, економічний спад і проблеми, з цим пов'язані, все частіше б'ють по нашому життю, а багатьох змушують мігрувати, змінювати спосіб і місце життя. Однак, не всі з нас замислюються над проблемою, яка вже очевидна і з якої не один мільйон людей стикається щодня. Йдеться про катастрофічний брак прісної/питної води.
Дренажні системи та повені

Дренажні системи та повені

28 листопада 2016 р.
Как избежать наводнений? Согласно данным Всемирного банка количество наводнений по всему миру стремительно растет. В то же время, стоимость профилактических мер меньше затрат на ликвидацию последствий наводнения.
<< ... 2 3 4 5 6 ... >>