Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04
РУС
УКР

Публікації та статті від компанії GRAF - Україна

Компостування

Компостування

02 лютого 2016 р.
Викидаючи сміття, ми зовсім не позбавляємося від нього, навіть якщо знаємо, що його потім знищать на сміттєспалювальних заводах або поховають на звалищі. Все одно воно повертається до нас у вигляді забрудненої атмосфери, отруює грунт і воду.
KLARO - очисна станція контейнерного  типу

KLARO - очисна станція контейнерного типу

27 листопада 2015 р.
Klaro Container.blue- это новая мобильная очистная станция контейнерного типа от компании "KLARO", которая входит в "GRAF group".
Експлуатація систем очищення побутово-господарських стічних вод

Експлуатація систем очищення побутово-господарських стічних вод

09 серпня 2015 р.
При експлуатації автономних систем очищення господарсько побутових стічних вод, часто виникає питання про те, що можна чи не можна скидати у стоки, які надходять до очисної станції або септика.
Системи дренування при високому стоянні рівня грунтових вод

Системи дренування при високому стоянні рівня грунтових вод

23 квітня 2015 р.
Система дренування стічних вод, що вірно розрахована і виконана, розглянута вище, працює при достатньо низькому рівні грунтових вод. Якщо рівень грунтових вод розташований близько до поверхні землі, дренажне поле влаштовується в насипу над поверхньою.
Траншейний дренаж

Траншейний дренаж

26 січня 2015 р.
Система грунтового поглощения должна работать круглый год. Это означает, что грунт должен пропускать требуемое количество сточных вод и в период осенних дождей и в зимний холод также как и в засушливое лето. Сточные воды после станции очистки, какой бы хорошей она ни была, содержат биологический компонент. Дополнительная обработка и окончательная очистка происходит в почве дренажного поля.
<< ... 3 4 5 6 7 ... >>