Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Будинок повинен бути красивим і зручним.

22 квітня 2020 р.
Будинок повинен бути красивим і зручним.
Сьогодні дача не просто город з будиночком. У наш час дача - це місце проведення літнього відпочинку, а також, найчастіше, і постійного проживання. Ми маємо на увазі, гарне і затишне оточення, що радує наші очі. Крім того, поїздка на дачу, найчастіше не пов'язана з щоденними трудовими подвигами по вирощуванню городини про запас на весь рік, відповідно і розміри городництва значно скоротилися і звільнилася територія яку хочеться використовувати для відпочинку і естетичної насолоди.
Сучасна промисловість здатна надати велику різноманітність виробів з різних матеріалів для прикраси і підвищення функціональності присадибної території. Серед сучасних матеріалів, найбільше значення і застосування отримали вироби з пластику.
Переваги пластикових виробів:
 • практичність - вироби мають невелику вагу. При необхідності, розмірні параметри можуть бути збільшені за рахунок додавання додаткових деталей або секцій;
 • естетичність і широкий вибір дизайну - доступні різні варіанти розміщення, на основі яких можна створювати різні форми;
 • стійкість - вироби з пластмаси не схильні до негативного впливу корозії, вони зберігаються в первинному вигляді протягом багатьох років, не реагуючи на вологу і інші негативні фактори впливу навколишнього середовища;
 • здатність зберігати колір протягом довго терміну - вироби, виготовлені з високоякісного атмосферостійкого пластика, не схильні до вигоряння на сонці. Навіть в умовах тривалого впливу ультрафіолетових променів, пластикові елементи збережуть свій початковий колір і форму;
 • велика сфера застосування - пластикові конструкції застосовуються для зонування двору, формування декоративних огорож, щоб виділити грядку або тротуарну доріжку, а також для акцентування уваги на окремих об'єктах;
 • проста система монтажу - установка і демонтаж виробів не викликає абсолютно ніяких складнощів, а самі конструкції мобільні і можуть використовуватися неодноразово.
Компанія GRAF, займаючись виробництвом виробів із пластику протягом більше 50 років, поряд з випуском ємностей для збору дощової води, систем очищення стічних вод і дренажних систем, виробляє широкий асортимент продукції для дизайну та благоустрою присадибної території і будинку.
Наприклад, вже добре відомі на нашому ринку декоративні ємності для збору дощової води, які прикрашають багато будинків і прекрасно доповнюють дизайн навколо, дозволяючи поливати квітники теплою і м'якою водою. Також, стають популярними водороздаткові колонки для саду (естетична і зручна подача води у дворі), які поступово витісняють обрізки труб з кранами.
Зараз хочемо зробити акцент на виробах, що не грають величезну роль в дизайні і функціональності при роботі в саду, але тим не менш, мають величезне значення в завершеності форм і отриманні максимуму зручності і позитивних емоцій від перебування на своїй ділянці.
Серед найбільш функціональних і зручних виробів для саду та городу є комплекти садових доріжок. Панелі можна розташовувати довільним порядком або створювати суцільні доріжки.
Ідеальне рішення для створення акуратного городу/саду
 • Дорожки вироблені з атмосферостійкого поліпропілен
 • міцна конструкція
 • не слизька поверхня
 • специальні отвори для видалення вологи
 • продумані кріплення
 • комплект з 4-х панелей/доріжок
Розміри: (см) 70 Х 24 Х 2,5
При необхідності, доріжки можуть бути демонтовані і укладені іншим зручним способом, що дозволяє не відчувати незручностей при зміні функціональності зон на ділянці.
Ще більш зручним і незамінним є набір, що дозволяє значно полегшити догляд і обслуговування квітників і клумб, а також розширити можливості дизайну квітників використовуючи ще й вертикальний обсяг.
Вже давно не секрет, що підняті (високі) або теплі грядки вигідно відрізняються безліччю переваг в порівнянні з класичними.
У кількох словах опишемо переваги високих грядок:
 • дозволяють створювати город в місцях, непридатних для землеробства, наприклад, в кам'янистій місцевості;
 • полегшують обробку землі, до них зручно підходити;
 • грядку легко встановлювати та, відповідно, демонтувати
 • зручно боротися з бур'янами (в зв'язку з обмеженим простором грядки);
 • більш швидке дозрівання культур: це пов'язано з хорошим дренажем таких грядок, плюс навесні грунт в них швидко прогрівається.
Зробіть догляд за своїм садом легким, а ділянку красивою і доглянутою
А ми, в свою чергу, будемо раді допомогти вам з вибором, розрахунком і швидкою доставкою товарів GRAF.