Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Лінійка ємностей CARAT S

13 липня 2016 р.
Лінійка ємностей CARAT S
Унікальні за своїми характеристиками ємності - є лідерами по виробництву продукції компанії "Otto Graf".
Особливість цієї лінійки ємностей вже видно, починаючи з виробництва. Для виробництва ємностей використовується високотехнологічне обладнання для лиття під тиском, що дозволяє отримувати продукцію стабільно високої якості і точних розмірів. Також, використовується сировина найвищої якості від перевірених постачальників. Крім того, 100% продукції проходить контроль, що дозволяє на етапі виготовлення відстежувати відповідність технічним параметрам.
Линейка емкостей CARAT S
Линейка емкостей CARAT S

Линейка емкостей CARAT S Линейка емкостей CARAT S Carat S - унікальний розбірний бак, який складається з 2-х половинок, що значно скорочує транспортні витрати і дозволяє провести завершальну збірку, безпосередньо, на будівельному майданчику. Крім того, розбірна ємність надає можливість при складанні встановлювати в ємність перегородки для секціонування під відповідні експлуатаційні вимоги. Універсальність цієї лінійки ємностей дозволяє використовувати її як для систем очищення стічних вод, так і для збору і зберігання дощової води при організації використання води як технічної, і пристрої систем автоматичного поливу.
Незважаючи на велику кількість з'єднань, ємність абсолютно герметична і ущільнена від просочування води і бруду, системою ущільнень і фіксаторів.
Линейка емкостей CARAT S Безліч завдань, що виконуються підтримують комплектуючі ємності.
Купол двох типорозмірів по висоті, який можна обертати на 180°, і використовувати для установки фільтрів дощової води, виведення для підключення насоса і приєднання повітряних шлангів систем очищення. Телескопічна кришка, адаптується під рівень планування ділянки і нахил поверхні до 5°, а також варіанти матеріалу кришок для різних навантажень.
Глибина компенсується додатковими подовжувачами, які дозволяють зробити установку ємності на глибину до 1,8 м.
Чотири типорозміри ємності і можливість з'єднання один з одним, дозволяють створювати необхідні обсяги для збору дощової води або для організації систем очищення стічних вод з використанням різних технологічних рішень для стоків обсягами від 1 до 30 м3/добу.
Линейка емкостей CARAT S
Приклад перевезення, збирання і монтажу ємності Carat S об'ємом 2700 л представляємо нижче.
Линейка емкостей CARAT S
Линейка емкостей CARAT S
Линейка емкостей CARAT S

Примітно, що зібрана ємність являє собою не просто септик (герметична бочка для підземної установки). В даному випадку, в ємність вбудований фільтр Анаеробікс з пластиковим завантаженням, що дозволяє отримати більш високого ступеня очищення стоків на виході. Використання фільтра Анаеробікс дає додаткові бонуси у вигляді продовження терміну служби дренажної системи. Даний об'єкт був реалізований в Чернівецькій обл. нашим партнером - компанією "АквастройКомплекс".