Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

"Оne2clean" : що може бути простіше та ефективніше?

12 листопада 2014 р.
"Оne2clean" :  що може бути простіше та ефективніше?

Компанія "Otto Graf" розробила нову систему очищення господарсько-побутових стоків, вдосконалений варіант перевіреної технології SBR.

Головна перевага нової системи очищення стічних вод one2clean - це простота, ефективність і легкість обслуговування, що значно знижує операційні і експлуатаційні витрати.

Технологія передбачає лише аеробну фазу очищення по всьому об'єму, при цьому зменшується об'єм осаду порівняно зі звичайними системами. Наявність однієї камери і одного процесу відкачки (один ерліфт в системі), дозволяє економити енергію, тобто, знижує експлуатаційни витрати.

Системи очищення стічних вод з використанням технології SBR, як правило, монтуються в ємності з розподільчою перегородкою, і вимагають більше трьох процесів перекачки стоків у відповідні зони очистки. Нова система one2clean - іноваційна система, що використовує принцип SBR, але при цьому простіша і ефективніша. Вона складається лише з одного резервуару без герметичної розподільчої перегородки, а це значить, що більший об'єм доступений для надходження і переробки стічних вод.

Стоки, надходячи в ємність, відразу піддаються обробці аеробними бактеріями по всьому об'єму, не потребуючи додаткового процесу відкачки в іншу камеру. При цьому виключається поява небажаних запахів (метан значно менше утворюється в аеробних умовах).

Очищена вода має ступінь очитски до 99% за БПК5 і аміачному азоту. Показники очистки за іншими параметрами, також, продемонстрували гарні результати.

Станція one2clean складається з резервуару з відповідним наповнювачем і системи керування. Мікропроцесор керує работою компресора і ерліфта. One2clean проста при монтажі та має надійну технологію, легко і швидко обслуговується. На відміну від звичайних систем, всередині ємності немає електричних або рухомих частин, які можуть швидко виходити з ладу.

Оскільки технологія one2clean використовує лише один процес відкачки, навантаження на компресор мінімальне. Міцний ерліфт представляє собою моноблочну конструкцію з поліпропілену і не потребує ніяких поєднувачів або гвинтів. Все це підвищує безпечність експлуатації і знижує видатки на технічне обслуговування.

Конструкція ємності Carat S забезпечує високу стабільність і, таким чином, дозволяє встановлення в грунтових водах до середини висоти резервуару. В поєднанні з телескопічною чавунною кришкою купола, бак підходить для встановлення в місцях проїзду автомобіля з максимальною вагою до 3,5 т. На підтвердження якості продукту, компанія "Graf" надає гарантію 15 років на ємності і 3-річну гарантію на техніку (компресор, блок керування).

Ємності Carat S складаються з двох половинок, які можуть бути складені одна в одну на полету для транспортування. Таким чином, знижуються не лише транспортні витрати, але і зменшується кількість шкідливих викидів в атмосферу.

Система очищення стоків оne2clean поставляється у вигляді одного або 2-х резервуарів, з об'ємом від 2700 л до 13000 л. Це відповідає добовому притоку стоків від 450 л до 2700 л.