Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Успішне зростання!

05 травня 2021 р.
Успішне зростання!
Теплички Garantia для вирощування рослин забезпечують їм прискорене зростання і захист.
В саду, чи на задньому дворі або навіть на балконі квартири - міське садівництво знаходить все більше і більше прихильників. З правильними інструментами і відповідним приладдям, вирощування органічних рослин стає дитячою забавою.
Вирощування і догляд за рослинами, а також органічне вирощування овочів і зелені стали незамінними для багатьох садівників-любителів. Для уяви практично немає кордонів, і при правильному підході і правильних інструментах ви можете успішно висаджувати практично де завгодно - навіть в міській квартирі.
В першу чергу, важливий своєчасний посів і обробка ґрунту, яка в нашому регіоні зазви-чай припадає на період з лютого по квітень. Тому що, лише тоді, у рослин буде достатньо часу для зростання. У цю пору року молоді саджанці ще потрібно за-хищати від холоду. Однак, в той же час, їм необхідна достатня кількість світла, повітря і як можна більш постійний рівень вологості. Якщо теплиці недоступні, багато любителів садівництва вдаються до покриття їх поліетиленовою плівкою, що не дуже корисно і не дуже екологічно. Набагато більш продуманою і реальною альтернативою громіздким теплицям є "сонячні" дзвіночки або тунелі-теплички від компанії Graf , що виробляються під торговою маркою «Garantia».
Ідеальний житловий простір для маленької рослини
тепличка для рослин
Завдяки міцному і прозорому пластику, всередину не проникає холод, а нормального денного світла достатньо для підтримки ідеальної температури. Мікроклімат, що сприяє зростанню, досягається за рахунок вбудованих вентиляційних отворів. Водопроникні виїмки в області кришки забезпечують рівномірний полив молодих рослин. Зайва вода стікає з боків. Таким чином, пластиковий корпус може залишатися на місці протягом всієї фази зростання. Це сприяє росту рослин і в разі вирощування овочів, збільшує врожайність.
Ще одна перевага: непрохані гості, такі як равлики або птахи, не можуть зіпсувати рослини.
Практичні помічники забезпечують ефективний захист від несприятливих погодних умов. Виготовлені з товстостінного пластику, вони кладуться на насіння або рослини, які необхідно захистити, і прикріплюються до грядки за допомогою анкерів. Теплички для посадки доступні у вигляді окремих дзвіночків або тунелів, які можна з'єднувати один з одним. При необхідності можна вкрити окремі рослини або цілі ряди рослин. І дзвоники, і тунелі можна складати один в одного і прибирати на наступний рік після фази вирощування, щоб заощадити місце.
Garantia Sunny тунель для розсади
Тунель-тепличка для рослин Sunny складається з прозорих пластикових елементів (довжина 105 см, ширина 40 см і висота 30 см). Їх можна укласти в ряд і закрити заглушками спереду і ззаду. На торцьових кришках виконані виїмки для пальців, які полегшують їх установку. Заводський тунель набагато простіше зібрати і демонтувати в порівнянні з плівковими теплицями.
Garantia Sunny дзвін для розсади
Новий дзвіночок Sunny діаметром 35 см і висотою 30 см особливо підходить для вирощування окремих рослин. Він укладається над рослиною і також фіксується анкерами. В якості підтвердження високої якості виробник надає п'ятирічну гарантію.
тепличка для рослин