Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Жителі села під Києвом обурені: місцевий ліс затопили нечистоти із відстійників

29 серпня 2019 р.
Жителі села під Києвом обурені: місцевий ліс затопили нечистоти із відстійників
Під боком Києва закладено бактеріологічну бомбу, яка збільшується і збільшується в масштабах, бо це комусь вигідно.
Село Мала Олександрівка можна знайти по відразливому смороду.
Тут переповнені відстійники затопили гектари лісу біля Києва.
Село лишень за 10 кілометрів від Києва, поряд з ним — 8-смугова бориспільська траса, яка з’єднує столицю з аеропортом та сходом. І чудовий ліс — мав би бути. Бо мало хто знає, що ця місцевість поряд із 5-мільйонним мегаполісом – це гігантська фекальна міна. Вибух якої невідворотно наближається, інформує ТСН.
Мешканці скаржаться, що вночі сморід стоїть нестерпний, особливо у спеку. Вода з колодязів також забруднена.
Справа в тому, що у 70-80-х роках для потреб тваринницького комплексу в сусідній Великій Олександрівці побудували два забетоновані басейни, куди йшли нечистоти з ферми. Потім його очищали.
Уже чисту воду з басейнів використовували для зрошування полів. Але ферма давно збанкрутувала. Очисний комплекс розікрали.
І хтось додумався перетворити ці басейни в місце зливу всіх вигрібних ям із сусідніх сіл. Звичайно, без жодної очистки. Бетонні озера фекалій швидко заповнили до країв. Місцева влада нічого кращого не придумала, як викопати поруч яри.
«Потім з цих штучно викопаних ям вони перекачують у яр в лісі, прямо в ліс. Це все порушення екологічного законодавтва. Це порушення всього, що може бути», — каже Андрій Карпенко, депутат великоолександрівської сільради.
Фекалії дісталися аж до будинків людей Малої Олександрівки, що межують із лісом. У селі люди щодня користуються і споживають воду зі свердловин та криниць. Але чи можна ту рідину назвати питною водою. І чи не загрожує українцям якась заразна пошесть.
У таке важко повірити: у 21 столітті поруч зі столицею європейської держави штучні каналізаційні озера. Розміри вимірюються гектарами лісу — все залито нечистотами.
Поки люди цим дихають, а можливо, і п’ють хтось заробляє на лайні золоті статки, йдеться в сюжеті ТСН.Тиждень: