РУС | УКР
Ми завжди готові розглянути будь-які варіанти
співробітництва та постачання обладнання у ваш регіон

Каталог продукції

Підземний бак Carat S

Системи очищення стоків

Станції очищення Picobell

Станції очищення "Klaro Easy"

Станції очищення "One2clean"

Септики

Станції очищення XXL

Дренаж

Дренажний блок Graf

Дренажний блок Eco Bloc Flex

Дренаж VARIO

Дренажний тонель Graf

Дренажні фільтри Graf

Збір дощової води

Збір дощової води (Carat S)

Збір дощової води (Herkules)

Наземна ємність ТОР

Збір дощової води (Platin)

Садові приналежності

Компостери

Декоративні ємності

Фільтри для ємностей

Водороздатні колонки

інструкції до систем автономної каналізації та дренажу

Новини

Дренажний модуль GRAF 130L

Дренажний модуль GRAF 130L
23 січня 2019 р.
Нам, як партнерам компанії GRAF, приємно представляти чергові новинки від нашого постачальника. На цей раз ми ділимося інформацією про новий дренажний тунель"Graf 130 l" (об'єм 130 л.).

Публікації

Стічні води

Стічні води
12 лютого 2019 р.
Згідно з Водним кодексом України, стічна вода — вода, що утворилася в процесі господарсько-побутової і виробничої діяльності (крім шахтної, кар'єрної і дренажної води), а також відведена з забудованої території, на якій вона утворилася внаслідок випадання атмосферних опадів.

Дренажні системи

дренажні системи Коли з'явилися дороги з твердим покриттям і почалася щільна забудова міст, постало питання про відведення дощових вод із забудованої території. Придорожні канави вимагали багато місця і не додавали естетики містам, так як служили для скидання стічних вод і нечистот. Основний канал системи каналізації в Стародавньому Римі був призначений для зливу стічних вод у річку Тибр. Довжина близько 800 м, до 3 м в ширину і більше 4 м у висоту. Згодом канал був облицьований каменем і перекритий кам'яними склепіннями. Він і зараз функціонує як зливова каналізація. У міру розвитку міста, розвивалася і система каналізації, споруджувалися нові водостоки. У місті була фактично створена конструкція дренажної системи. Протягом 500 років у Римі було побудовано 11 акведуків загальною протяжністю 350 км. З них тільки 47 км були наземними.
Відведення стічних вод з кожним століттям вимагало все більшої уваги при проектуванні та будівництві. Штучні водойми, придорожні канави, відкриті канали вимагали систематичного догляду, чищення та прибирання сміття, але їх спорудження обходилось не дорого. Зростання міст і необхідність забезпечення цих міст, призвели до будівництва великих комерційних і промислових будівель за межею міста. Відсутність розвинених комунікацій за межами міста змушувало розробляти нові технології відведення та утилізації стічних вод.
дренажні системи

Для створення ефективних систем підземного дренажу потрібні нові, технологічні рішення.
Поряд з дренажними трубами і колодязями, на ринку з'являється нестандартне обладнання. Таке обладнання стає затребуваним, тому не тільки виконує фільтраційні функції, а також, його використання знижує витрати на монтаж та експлуатацію.
дренажні системи

Дренажні модулі. Головна перевага - за наявності невеликої площі під дренаж, можна створювати великий підземний акумулючий об’єм, використовуючи дренажні блоки (тунелі).
Зроблений з пропілену, дренажний модуль міцний, легкий, має необмежений термін служби.
На українському ринку представлено декілька виробників дренажних модулів (в основному, європейські компанії).
дренажні системи

Деяке збільшення витрат на придбання сучасних дренажних систем, в майбутньому окуповується низькими експлуатаційними витратами і раціональним використанням ділянки забудови, так як територія над дренажною системою може бути використана для організації стоянок автотранспорту, встановлення дитячих майданчиків, легких споруд і т.д.
Топова продукція