Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Новини компанії GRAF - Україна

Водороздаткова колонка для Вашого саду

Водороздаткова колонка для Вашого саду

22 вересня 2015 р.
Компанія "GRAF" представляє Вашій увазі цікаву новинку - пластикові декоративні водороздаткові колонки, які продаються під торговою маркою "Garantia". Виконані з високоякісного поліпропілену, колонки мають поверхню, що імітує текстуру дерева, каменю, металу.
Збір дощової води. Реалізований проект.

Збір дощової води. Реалізований проект.

27 серпня 2015 р.
Наші зусилля з просування ідей і рішень, пов'язаних зі збором дощової води, не проходять даремно. Тиждень тому ми реалізували цікавий проект у новому для нас регіоні України, с. Нижнє Селище, Закарпатської обл.
Водостічні фільтри - необхідний аксесуар для збору дощової води

Водостічні фільтри - необхідний аксесуар для збору дощової води

06 червня 2015 р.
В багатьох розвинуних країнах великою популярністю користуються декоративні ємності для збору дощової води. Ємності не лише дозволяють економити воду, орошувати рослини теплою водою, але і прикрашають будівлю. Декоративні ємності виробництва GRAF широко представлені на нашому сайті. Теперь ми бажали би зробити акцент на фільтри до ємностей.
Універсальний колодязь VARIO

Універсальний колодязь VARIO

09 квітня 2015 р.
З огляду на те, що світовим лідером у виробництві систем для збору дощової води, компанія "Graf " постійно розширює номенклатуру своєї виробничої програми. По дренажним системам в 2015 році запускається нова серія блоків.
Рішення по збору дощової води. Наші нові пропозиції

Рішення по збору дощової води. Наші нові пропозиції

25 лютого 2015 р.
Ми часто говоримо про економію, але не завжди робимо щось для того, аби дійсно економити. Зменшити свої видатки, економити природні ресурси можна використовуючи те, що природа дає нам. Один з природніх ресурсів, за який не потрібно платити і який, в прямому сенсі слова, падає нам на голову - це дощова вода. Вода, яку немає необхідності качати зі свердловини, сплачуючи за електроенергію і скорочуючи ресурс насосів, вода, яку не потрібно сплачувати за водопровідним лічильником, вода, яку потрібно лише зібрати, не докладаючи ніяких зусиль, а потім використовувати для побутових потреб, поливу або прання.
<< ... 8 9 10 11 12 ... >>