Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Новини компанії GRAF - Україна

Рішення по збору дощової води. Наші нові пропозиції

Рішення по збору дощової води. Наші нові пропозиції

25 лютого 2015 р.
Ми часто говоримо про економію, але не завжди робимо щось для того, аби дійсно економити. Зменшити свої видатки, економити природні ресурси можна використовуючи те, що природа дає нам. Один з природніх ресурсів, за який не потрібно платити і який, в прямому сенсі слова, падає нам на голову - це дощова вода. Вода, яку немає необхідності качати зі свердловини, сплачуючи за електроенергію і скорочуючи ресурс насосів, вода, яку не потрібно сплачувати за водопровідним лічильником, вода, яку потрібно лише зібрати, не докладаючи ніяких зусиль, а потім використовувати для побутових потреб, поливу або прання.
Автобус, що працює на відходах життєдіяльності

Автобус, що працює на відходах життєдіяльності

21 листопада 2014 р.
Перший автобус, що працює на відходах життєдіяльності людини, почав курсувати між англійськими містами Брістоль та Бат. В якості палива в 40-містному транспортному засобі, що отримав назву Bio-Bus застосовується так званий "біометан" - газ, що утворюється при переробці стічних вод та харчових відходів.
Семінар по новій станції очистки "One2Clean"

Семінар по новій станції очистки "One2Clean"

02 жовтня 2014 р.
Компанія GRAF розробила і запустила в продаж нову станцію очистки "One2Clean", що працює за принципом SBR реактору. Конструктивно станція розміщується в баку Carat S і продуктивність її залежить від об'єму і кількості баків, а також потужності компресору.
Заміна матеріал-носія

Заміна матеріал-носія

21 серпня 2014 р.
До уваги співробітників будівельно-монтажних організацій. У зв`язку зі зміною постачальника матеріал- носія (незакріплене завантаження) для станцій очистки стічних вод "Picobell", ми почали комплектувати станції очистки завантаженням іншого типу.
Збір дощової води. Приклади використання в Україні

Збір дощової води. Приклади використання в Україні

27 червня 2014 р.
В Україні накопичений певний досвід застосування решень для збору дощової води від компанії ГРАФ
<< ... 10 11 12 13 14 ... >>