Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Новини компанії GRAF - Україна

Асортимент для виноробства

Асортимент для виноробства

30 жовтня 2020 р.
GRAF почав своє виробництво з продукції для вирощування фруктів і винограду, і ці традиційні товари до сих пір входять до асортименту компанії. У кожному з цих високоякісних продуктів присутня історія 50 років виробничого досвіду GRAF. Багато чого з товару наразі є незамінною класикою в виноградарстві та, надзвичайно, популярним на ринках Німеччини, Швейцарії та Франції.
Нові об

Нові об'єкти. Новий досвід.

04 вересня 2020 р.
Поряд з уже відомими «Picobell» і «Klaro», не так давно з'явилася станція «Оne2clean», просуванням якої ми активно займаємося. Основні переваги станції Оne2clean - це простота, ефективність і легкість обслуговування, що значно знижує експлуатаційні витрати.
Спецпропозиція на станцію глибокого біоочищення

Спецпропозиція на станцію глибокого біоочищення

17 липня 2020 р.
Ми постійно працюємо над тим, щоб системи очищення стоків GRAF були доступні для українських споживачів. Адже, співвідношення ціна-якість найважливіший аргумент, який ми беремо за основу, купуючи необхідне нам обладнання.
Бордюр для газону Edgar

Бордюр для газону Edgar

29 травня 2020 р.
Елегантний, міцний і гнучкий бордюр для розділу газонів, доріжок, майданчиків в саду. Конструкція бордюру дозволяє легко і швидко його встановлювати.
Дистанційний режим роботи офісу

Дистанційний режим роботи офісу

13 березня 2020 р.
З введенням карантинних заходів в країні з 13.03.2020, ми строго дотримуємося всіх необхідних приписів влади. Для нас важливо зберегти наш колектив в доброму здоров'ї, не піддаючи співробітників і їх сім'ї ризику бути зараженими.
1 2 3 4 ... >>