Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Новини компанії GRAF - Україна

Готуємося до сезону!

Готуємося до сезону!

03 березня 2021 р.
Багато хто скаржиться на тривалу зиму в цьому році, а ми, навпаки, бачимо можливість для організації навчань і зустрічей з нашими партнерами та клієнтами. Попередній рік видався особливим, складним, з соціальними та бізнес обмеженнями, а це сильно змінило нашу ділову активність і життя, в цілому.
Тунельна система Garantia для рослин

Тунельна система Garantia для рослин

20 січня 2021 р.
Надійна тунельна система Garantia для висаджування рослин. Напередодні сезону висадки насіння чи розсади, хотілось би представити садовий тунель- тепличку, який може стати ефективним помічником для любителів садівництва.
Асортимент для виноробства

Асортимент для виноробства

30 жовтня 2020 р.
GRAF почав своє виробництво з продукції для вирощування фруктів і винограду, і ці традиційні товари до сих пір входять до асортименту компанії. У кожному з цих високоякісних продуктів присутня історія 50 років виробничого досвіду GRAF. Багато чого з товару наразі є незамінною класикою в виноградарстві та, надзвичайно, популярним на ринках Німеччини, Швейцарії та Франції.
Нові об

Нові об'єкти. Новий досвід.

04 вересня 2020 р.
Поряд з уже відомими «Picobell» і «Klaro», не так давно з'явилася станція «Оne2clean», просуванням якої ми активно займаємося. Основні переваги станції Оne2clean - це простота, ефективність і легкість обслуговування, що значно знижує експлуатаційні витрати.
Спецпропозиція на станцію глибокого біоочищення

Спецпропозиція на станцію глибокого біоочищення

17 липня 2020 р.
Ми постійно працюємо над тим, щоб системи очищення стоків GRAF були доступні для українських споживачів. Адже, співвідношення ціна-якість найважливіший аргумент, який ми беремо за основу, купуючи необхідне нам обладнання.
1 2 3 4 ... >>