Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Новини компанії GRAF - Україна

Новинка від «KLARO». Установка очистки стоків для плавучих будинків.

Новинка від «KLARO». Установка очистки стоків для плавучих будинків.

21 квітня 2021 р.
Науково-дослідний інститут «KLARO GmbH», що знаходиться в структурі «Otto Graf GmbH» Німеччина, розробив систему очищення сточних вод, розміщену в емностях, які можуть бути встановлені на поверхні, без необхідності розташовувати їх під землю.
Колодязь для відбору проб

Колодязь для відбору проб

17 березня 2021 р.
При експлуатації локального очисної споруди, часто виникає питання взяття проб очищеної води на аналіз. Якраз, для таких цілей, компанія ГРАФ розробила спеціальний колодязь, про який піде мова далі
Готуємося до сезону!

Готуємося до сезону!

03 березня 2021 р.
Багато хто скаржиться на тривалу зиму в цьому році, а ми, навпаки, бачимо можливість для організації навчань і зустрічей з нашими партнерами та клієнтами. Попередній рік видався особливим, складним, з соціальними та бізнес обмеженнями, а це сильно змінило нашу ділову активність і життя, в цілому.
Тунельна система Garantia для рослин

Тунельна система Garantia для рослин

20 січня 2021 р.
Надійна тунельна система Garantia для висаджування рослин. Напередодні сезону висадки насіння чи розсади, хотілось би представити садовий тунель- тепличку, який може стати ефективним помічником для любителів садівництва.
Асортимент для виноробства

Асортимент для виноробства

30 жовтня 2020 р.
GRAF почав своє виробництво з продукції для вирощування фруктів і винограду, і ці традиційні товари до сих пір входять до асортименту компанії. У кожному з цих високоякісних продуктів присутня історія 50 років виробничого досвіду GRAF. Багато чого з товару наразі є незамінною класикою в виноградарстві та, надзвичайно, популярним на ринках Німеччини, Швейцарії та Франції.
1 2 3 4 ... >>