Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Автобус, що працює на відходах життєдіяльності

21 листопада 2014 р.
Автобус, що працює на відходах життєдіяльності
Перший автобус, що працює на відходах життєдіяльності людини, почав курсувати між англійськими містами Брістоль та Бат. В якості палива в 40-містному транспортному засобі, що отримав назву Bio-Bus застосовується так званий "біометан" - газ, що утворюється при переробці стічних вод та харчових відходів.
За словами створювачів неординарного автобусу, для заправки повного баку достатньо річного об'єму відходів життєдіяльності 5 людей. Цього вистачить для 305 кілометрів поїздки. Відмічається, що в результаті використання автобусу не лише зменшується кількість побутових відходів, але і знижується рівень викидів вуглекислого газа в порівнянні з використанням традиційного дизелю.
"Біометан" виробляється компанією GENeco, якій належить водоочисна станція в місті Уессекс.
"Наданий автобус доводить, що людські фекалії і залишки нашої їжі на самому ділі є ціним енергетичним ресурсом. Їжа, яка не підходить до вживання, не повинна викидатися - її необхідно збирати і перероблювати в спалюване паливо", - відмітила виконавчий директор екологічної організації Шарлота Мортон.
Крім палива для громадського транспорту, біогаз можна використовувати і як замінювач природному газу. GENeco стала першою британською компанією, яка почала перероблювати відходи життєдіяльності людини в промислових масштабах і надавати отриманний газ в 8 300 англійських господарств.

Автобус, що працює на відходах життєдіяльності
Автобус, що працює на відходах життєдіяльності
Джерело: http://autonews.autoua.net