Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Інвестиційний проект у Рівненській області

02 лютого 2022 р.
Інвестиційний проект у Рівненській області
За останні роки ми спостерігаємо прихід у нашу країну західних компаній із планами будувати чи розширювати існуючі виробничі потужності своїх компаній.
Західна Україна – традиційно, лідер з інвестування європейських компаній з різних галузей, що обумовлено зручною логістикою, достатньою територією для будівництва, наявністю трудових ресурсів та доступом сировини.
Рівненська область, у свою чергу, показує найкращі результати щодо залучення іноземних інвестицій. Місцевою владою створюються сприятливі умови для роботи інвесторів поряд з іншими факторами.
дренаж меблевої фабрики, Рівненська область
У 2020 році данська компанія Hjort Knudsen, яка спеціалізується на виробництві м'яких меблів, оголосила про плани інвестувати 11 млн. євро в нову сучасну фабрику в Україні, Рівненська обл. Такий серйозний проект передбачає створення понад 1200 робочих місць, розміщених на 40 000 м2 території.
Ми пишаємося, що наша продукція – дренажні блоки ГРАФ були використані для будівництва цього підприємства, розташованого на 4 гектарах.
Проект, який розробив та реалізував наш партнер компанія Стандартпарк, передбачає відведення зливових стоків у систему дренажних блоків.
дренаж меблевої фабрики, Рівненська область
У грудні минулого року вся продукція для влаштування дренажної системи була поставлена на об'єкт та успішно встановлена. Основна позиція поставки це дренажні блоки "Еco Flex" 205 л, у кількості понад 1300 шт.
Система, розташована на досить великій ділянці, дозволяє не тільки утилізувати зливові води, але й запобігти розмиву та ерозії ґрунтів при неорганізованому стоку та не порушувати природне поповнення водоносних горизонтів, що неминуче виникає при щільній забудові та облаштуванні території з використанням твердих покриттів.
Щиро сподіваємось, що подібні проекти в нашій країні реалізовуватимуться і надалі.