РУС | УКР
Ми завжди готові розглянути будь-які варіанти
співробітництва та постачання обладнання у ваш регіон

Каталог продукції

Підземний бак Carat S

Системи очищення стоків

Станції очищення Picobell

Станції очищення "Klaro Easy"

Станції очищення "One2clean"

Септики

Станції очищення XXL

Дренаж

Дренажний блок Graf

Дренажний блок Eco Bloc Flex

Дренаж VARIO

Дренажні тонелі Graf

Дренажні фільтри Graf

Збір дощової води

Збір дощової води (Carat S)

Збір дощової води (Herkules)

Наземна ємність ТОР

Збір дощової води (Platin)

Садові приналежності

Компостери

Декоративні ємності

Фільтри для ємностей

Водороздатні колонки

інструкції до систем автономної каналізації та дренажу

Новини

Дренажний модуль GRAF 130L

Дренажний модуль GRAF 130L
23 січня 2019 р.
Нам, як партнерам компанії GRAF, приємно представляти чергові новинки від нашого постачальника. На цей раз ми ділимося інформацією про новий дренажний тунель"Graf 130 l" (об'єм 130 л.).

Публікації

Стічні води

Стічні води
12 лютого 2019 р.
Згідно з Водним кодексом України, стічна вода — вода, що утворилася в процесі господарсько-побутової і виробничої діяльності (крім шахтної, кар'єрної і дренажної води), а також відведена з забудованої території, на якій вона утворилася внаслідок випадання атмосферних опадів.

Монтажні роботи системи очищення стічних вод

02 жовтня 2017 р.
Літо закінчилося. Прийшла осінь.
У час, що залишився до морозів необхідно закінчити благоустрій будівельних майданчиків і подумати про зручності в новому будинку.
Наші партнери пропонують можливість придбання і виконання монтажних робіт по одному з найважливіших елементів інженерних мереж - систем очищення стічних вод. Поряд з іншими важливими системами, безаварійна робота системи каналізації грає велику роль у створенні комфортних умов проживання. Для цього необхідно не тільки правильно і якісно виконати монтажні роботи, а й підібрати обладнання, яке буде відповідати сучасним вимогам, мати достатній запас міцності і довговічності, а також застосовувати перевірені часом технології.
Монтажні роботи системи очищення стічних вод
Одна з широко поширених у світі технологій і повсюдно рекомендована до застосування, є очищення стічних вод в так званому SBR-реакторі. Компанія Graf має в своїй програмі систему Klaro-Easy, технологія очищення якої, як раз є SBR-реактор. Суть процесу полягає в обробці порції забруднених стічних вод активним мулом. Періодична аерація дозволяє проходити процесам нітрифікації і денітрифікації, нарощування активного мулу і активному перемішуванню стічних вод з активним мулом. Після відстоювання протягом 1,5 години, чиста вода відкачується в дренаж і цикл повторюється.
Монтажні роботи системи очищення стічних вод
Система очищення стічних вод Klaro, днями була встановлена нашими партнерами в м. Харків. Наші партнери поділилися з нами фотографіями процесу виконання монтажних робіт. Дренаж виконувався з використанням дренажного колодязя.
Монтажні роботи системи очищення стічних вод
Топова продукція