Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Монтажні роботи системи очищення стічних вод

02 жовтня 2017 р.
Монтажні роботи системи очищення стічних вод
Літо закінчилося. Прийшла осінь.
У час, що залишився до морозів необхідно закінчити благоустрій будівельних майданчиків і подумати про зручності в новому будинку.
Наші партнери пропонують можливість придбання і виконання монтажних робіт по одному з найважливіших елементів інженерних мереж - систем очищення стічних вод. Поряд з іншими важливими системами, безаварійна робота системи каналізації грає велику роль у створенні комфортних умов проживання. Для цього необхідно не тільки правильно і якісно виконати монтажні роботи, а й підібрати обладнання, яке буде відповідати сучасним вимогам, мати достатній запас міцності і довговічності, а також застосовувати перевірені часом технології.
Монтажні роботи системи очищення стічних вод
Одна з широко поширених у світі технологій і повсюдно рекомендована до застосування, є очищення стічних вод в так званому SBR-реакторі. Компанія Graf має в своїй програмі систему Klaro-Easy, технологія очищення якої, як раз є SBR-реактор. Суть процесу полягає в обробці порції забруднених стічних вод активним мулом. Періодична аерація дозволяє проходити процесам нітрифікації і денітрифікації, нарощування активного мулу і активному перемішуванню стічних вод з активним мулом. Після відстоювання протягом 1,5 години, чиста вода відкачується в дренаж і цикл повторюється.
Монтажні роботи системи очищення стічних вод
Система очищення стічних вод Klaro, днями була встановлена нашими партнерами в м. Харків. Наші партнери поділилися з нами фотографіями процесу виконання монтажних робіт. Дренаж виконувався з використанням дренажного колодязя.
Монтажні роботи системи очищення стічних вод