Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Монтаж системи очистки стічних вод One2Clean. Фотозвіт

18 листопада 2019 р.
Монтаж системи очистки стічних вод One2Clean. Фотозвіт
Одна з останніх розробок систем для очистки стічних вод від компанії "GRAF" - це система періодичної дії по типу SBR-реактора (one2clean). Максимально спрощена, але тим неменше, має високі і стійкі показники по очистці. Простота и надійність - це основні переваги даної системи.
Один з наших партнерів придбав систему One2Clean для установки замовнику в західному регіоні України. Для зменшення транспортних витрат система і ємність відправлені в розібраному вигляді, збірка системи проводилася на місці. Процес збірки та встановлення у вигляді фоторепортажу, а наші коментарі ми представляємо Вам нижче.
Збірка системи не представляє великої складності: у верхню половину ємності встановлюється легка перегородка, завдання якої утримувати плаваючу складову стічних вод в приймальному відділі, на нижній половині ємності монтується ущільнювач і направляючі.
Верхня половина встановлюється на нижню і обидві половинки з'єднуються спеціальними конусними клинами, для створення надійного герметичного з'єднання.
Монтажні петлі дозволяють використовувати вантажопідйомну техніку.
Зібрана ємність була розміщена в котловані на ділянці з підготовленими траншеями під укладку трубопроводів і системою підгрунтового дренування очищених стічних вод.
Управління процесами очищення виконує блок керування розміщений разом з компресором в спеціальному зовнішньому ящику.
Завершальний етап монтажних робіт - планування території.
І перевірка працездатності систем.