Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Новинка! Компостер Thermo Wood

09 листопада 2018 р.
Новинка! Компостер Thermo Wood
Чергова Новинка від компанії GRAF.
Незважаючи на прихід холодів, закінчення садово-городніх робіт, ми хочемо презентувати новий продукт від компанії GRAF - компостер "Thermo-Wood" 600 л.
GRAF - найбільший виробник садових компостерів в Європі, випускає компостери під торговими марками Graf та Garantia.
Маючи сучасну технічну і дизайнерську бази, компанія постійно працює над удосконаленням, втіленням нових ідей і поліпшенням якості продукції, що випускається. Новий компостер виготовлений з 100% переробленого поліпропілену з додаванням спеціальної присадки Thermolen® (спінений матеріал, який поліпшує ізоляційні властивості компостера).
"Thermo-Wood" має поверхню, яка імітує текстуру дерева, його зручно заповнювати завдяки двом великим верхнім кришкам, а витягувати готовий компост абсолютно просто через нижнє вікно. Компостер вентилюється через приховані в ребрах жорсткості отвори. Як і всі компостери GRAF, має стійкість до ультрафіолетового випромінювання і до атмосферних змін. Дана модель компостера безсумнівно впишеться в будь-який дизайн ділянки і стане його прикрасою. Також, не забуваємо про користь отриманого компосту / добрива для грунту на ділянці.
Компостер надійде в продаж у квітні 2019 р.
Компостер Thermo Wood