Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Підготовка до весняного сезону 2018

19 лютого 2018 р.
Підготовка до весняного сезону 2018
Ми, завжди, з нетерпінням чекаємо весни, наближення теплих, насичених свіжими запахами, деньків, сонця і зелені.
До того ж, навесні починається активне будівництво, садові роботи, ремонти і все інше, що ми не можемо робити взимку і відкладаємо на весну.
Однак, зима, на наш погляд, корисний час для аналізу результатів роботи минулого року, переосмислення пріоритетів, пошуку, навчання, налагодження контактів та ведення переговорів.
Для нашої компанії, наприклад, лютий — це місяць, коли ми зустрічаємося з нашими партнерами, обговорюємо спільні плани і ділимося попереднім досвідом.
Щотижня ми проводимо навчальні семінари для наших колег з різних компаній, які приїжджають не тільки з Києва, а й з інших міст України.
На таких зустрічах-тренінгах, важливо все: цікаво піднести технічну або маркетингову інформацію про продукт і компанію, кваліфіковано відповісти на питання, обговорити спільні проблеми і спланувати заходи на прийдешній сезон.
Ми раді, що у нас є однодумці, які з оптимізмом дивляться на розвиток економіки в нашій країні, і дбають за впровадження та дотримання законів про захист навколишнього середовища.
Підготовка до весняного сезону 2018 style=