Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Рішення по збору дощової води. Наші нові пропозиції

25 лютого 2015 р.
Рішення по збору дощової води. Наші нові пропозиції
ємність для збору дощової водиМи часто говоримо про економію, але не завжди робимо щось для того, аби дійсно економити. Зменшити свої видатки, економити природні ресурси можна використовуючи те, що природа дає нам. Один з природніх ресурсів, за який не потрібно платити і який, в прямому сенсі слова, падає нам на голову - це дощова вода. Вода, яку немає необхідності качати зі свердловини, сплачуючи за електроенергію і скорочуючи ресурс насосів, вода, яку не потрібно сплачувати за водопровідним лічильником, вода, яку потрібно лише зібрати, не докладаючи ніяких зусиль, а потім використовувати для побутових потреб, поливу або прання. Це чиста вода, що не містить хлору, м'яка і тепла, щр важливо при поливі рослин.
Допомогти раціонально використовувати ресурс, що дається нам даром, можуть ємності для збору дощової води. При великих площах водозбору ми можемо запропонувати різні ємності як підземного, так і наземного встановлення, в які можуть бути інтегровані фільтри для очищення води, що надходить, а також системи подачи і розподілення як занюрувального, так і поверхневого типу.
ємність для збору дощової води ємність для збору дощової води Використовуючи наземні декоративні ємності, Ви, окрім економії водних ресурсів, можете прикрасити свою ділянку, використовуючи різноманітні за кольором і дизайном декоративні ємності від компанії GRAF. Ми значно розширюємо асортимент поставок декоративних ємностей в Україну на 2015 р. Крім прямого призначення як ємності для збору води, ці ємності мають красивий зовнішній вигляд. Нові розробки ємностей представлені в оригінальних фактурних поверхнях, сучасних кольорових рішеннях, реалізовані варіанти подвійного призначення у вигляді спеціального заглиблення в верхній частині для висадження рослин і квітів. Всі ємності мають вставки для встановлення крану для наповнення лійки або підключення поливального шлангу і сливні пробки.
Різноманіття асортименту дозволяє кожному споживачу обрати декоративні ємності необхідного об'єму і відповідного стилю для оформлення будинка, тераси або ділянки. Сучасні емності яскравого кольору, античного вигляду амфори і грецькі колони, або ємності кольору зеленого листя, які легко замаскувати в саду, будуть довго радувати Вас та Ваші рослини.