Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Спецпропозиція на станцію глибокого біоочищення

17 липня 2020 р.
Спецпропозиція на станцію глибокого біоочищення
Ми постійно працюємо над тим, щоб системи очищення стоків GRAF були доступні для українських споживачів. Адже, співвідношення ціна-якість найважливіший аргумент, який ми беремо за основу, купуючи необхідне нам обладнання.
Завдяки домовленості з нашим німецьким партнером, нам вдалося значно знизити ціну на станцію очистки, що працює за принципом Picobell
Комплект обладнання для 4-х мешканців (продуктивність до 1,0 м3/доба), включає: ємність Carat S 2700 л з куполом і Міні кришкою, а також весь комплект очищення з компресором AL-60 і таймером в монтажному ящику.
Спеціальна ціна такого комплекту – 1990 Евро.
Стандартна ціна на комплект – 2470 Евро.
станция глубокой биоочистки
ОПИС ПРОЦЕСУ ОЧИСТКИ:
В бак Carat S, завдяки унікальній конструкції, можна вставляти перегородки, які ділять обсяг бака на камери. Для станції Picobell потрібно три камери. У першій, відбувається осадження твердих, нерозчинних частинок (анаеробна очистка). Очищена від твердих частинок вода, перетікає в наступну, другу камеру і тут відбувається біологічне очищення стічної води. У другій камері знаходиться пластикове завантаження (закріплене), яка заповнює камеру біологічної очистки на 30% від обсягу камери. Завантаження забезпечує середовище для життєдіяльності бактерій, які ефективно дезактивують воду. Шкідливі домішки перетворюються в екологічно нешкідливі субстанції. Подача кисню в камеру біологічної очистки відбувається за допомогою компресора (аеробне очищення). Кисень подається в камеру компресором через трубчастий аератор і збагачує весь об’єм киснем, а завдяки високій поверхні завантаження на ній активно розселяються аеробні бактерії. Компресор знаходиться в приміщенні. З метою економії електрики компресор підключається до розетки з таймером, що дозволяє проводити автоматичне включення і виключення компресора. Рекомендований інтервал між запуском і зупинкою компресора 15 хвилин. Після камери глибокої біологічної очистки, очищена вода через переливний отвір надходить в третю камеру. У третій камері зважені частинки опускаються на дно камери, утворюючи осад. Ще у третій камері знаходиться ерліфт, функцією якого є, перекачування осаду (зважених часток) назад в першу камеру. Очищена вода з третьої камери випливає в дренаж через переливну трубу.
Переваги такої системи:
  • відсутні пристрої перекачування (при відключенні живлення компресора - працює як трьох-камерний септик)
  • інтегрована в бак Carat S, легко і швидко монтується
  • для доставки на об'єкт і монтажу не потрібна габаритна техніка
  • передбачено відведення очищеної води в дренажний тунель Graf 300 л або 130 л
  • при відключенні електрики, процес очищення не зупиниться, сповільнюється тільки темп
  • компресор подачі повітря працює циклічно (по 15 хв), потужність компресора від 60 Вт
  • просте обслуговування системи (заміна фільтра компресора)
  • видалення осаду з першої камери 1 раз в рік (або рідше, в залежності від умов експлуатації)
  • відсутність механічних і рухомих частин в баку
  • таймер керує компресором, відсутність електроклапанів і перекачувальних насосів.