Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Система "KLARO EASY" в бетоному виконанні

09 листопада 2015 р.
Система "KLARO EASY" в бетоному виконанні
Компанія "Otto Graf" спільно із дочірньою компанією "Klaro", окрім систем у пластикових резервуарах, які успішно працюють по всьому світу, розробили і впровадили в дію нові системи очищення госп-побутових стоків, виконаних в бетонних резервуарах, що працюють за перевіреною роками технологією SBR (реактор періодичної дії).
Станції в бетонному виконанні розраховані на продуктивність системи від 100 до 1000 проживаючих. Переваги нової системи очищення стічних вод: простота, надійність, ефективність і довговічність, можливість створення підземних резервуарів будь-якого обсягу, а так само легкість їх обслуговування.
Використовуючи такі системи, ми маємо можливість регулювати обсяги очищення стічних вод в залежності від сезонного проживання (санаторії, бази відпочинку і т.д.), що дозволяє використовувати повний або ощадливий режим.
Процес очищення стічних вод з використанням технології SBR має на увазі анаеробну і аеробну фазу очищення, при цьому зменшується обсяг осаду в порівнянні зі звичайними системами. Для даних систем потрібно всього дві камери, один компресор (для нагнітання повітря і перекачування мулу) і контролер, керуючий чотирма циклами роботи. Така технологія дозволяє економити енергію, а отже, знижує експлуатаційні витрати.
Системи, як правило, монтуються в ємності з розподільною перегородкою, і вимагають перекачування стоків у відповідні зони очистки.

Базова схема станції

Базова схема станції

sociumin.com