Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Система збору дощової води - комплексне рішення від Graf

24 травня 2021 р.
Система збору дощової води - комплексне рішення від Graf
Зовсім нещодавно ми, у співпраці з нашим партнером, реалізували проект з розрахунку, постачання і монтажу обладнання для збору дощової води.
Об'єкт - приватне домоволодіння знаходиться в мальовничому місці, недалеко від м. Дніпро. Замовник, на нашу думку, далекоглядна і технічно грамотна людина, налаштований використовувати якісні матеріали на всіх етапах будівництва свого будинку.
Отже, для збору дощової води в підземну ємність був обраний бак Carat S об'ємом 6500 л, інтегрований фільтр, який вставляється в купол ємності і пакет-набір Garden Jet.
Основний майданчик збору дощової води на об'єкті - це дах, площа якої 500 м2. За розрахунковий дощ тривалістю 20 хв має зібратися до 6 м3 води. Тому, ємність об'ємом 6500 л - оптимальний варіант для даного випадку.
Фільтр, інтегрований в купол, збирає сміття і забруднення які по трубах можуть потрапити в ємність. Всередині фільтра є сітчаста металева корзина з діаметром отворів 0,2 мм, що дозволяє затримувати основні забруднення. Після такого очищення вода буде досить чистою. Такий кошик має спеціальну ручку, за допомогою якої його легко можна почистити.
Після проходження через фільтр вода значно очищається, а якщо дрібні забруднення і потрапили в ємність, то не страшно, біологічна плівка на дні бочки також бере участь в очищенні дощової води.
Пакет «Garden Jet» - це готове рішення, що дозволяє використовувати зібрану дощову воду для поливу і представляє собою комплект, що включає зовнішній насос, шланги, шахту ДН 200 для під'єднання насоса до ємності. Замовник зможе підключити насос як все буде змонтовано і закінчяться земляні роботи на ділянці.
В цілому, монтаж ємності пройшов швидко і злагоджено, фільтр встановлений, труби заведені.
Сподіваємося, що даний проект стане прикладом для інших інвесторів/забудовників, які орієнтовані на сучасні екологічні рішення, які добре зарекомендували себе в розвинених країнах.
Схема установки збору дощової води показана на мал. нижче.
Система збору дощової води
Система збору дощової води
Система збору дощової води
Система збору дощової води
Система збору дощової води