Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Участь у виставці Акватерм-2019: підсумки

23 травня 2019 р.
Участь у виставці Акватерм-2019: підсумки
На площадці Міжнародного Виставкового Центру пройшла безпрецедентно масштабна виставка 2019 року. Під дахом,якої об'єдналися 21-ша виставка Східно-Європейської індустрії по енергозберігаючим рішенням і єдина в Україні, вже 20-а за рахунком, Міжнародна виставка професійного інструменту і садової техніки «Intertool».
Об'єднання декількох,самих по собі вельми значущих виставок на одному майданчику, дозволило зробити цю подію, по справжньому привабливою, цікавою і насиченою.
Цього року участь у виставці з продукцією «Graf» ми вирішили об'єднати з виставкою інструменту та садового приладдя нашої основної фірми. Єдиний стенд, поділений на тематичні зони, вийшов великим і барвистим. Ми традиційно показували системи о чищення стічних вод, дренажні системи та системи збору дощової води. Також,були представлені і нові компостери для саду, декоративні ємності для збору дощової води, садові колонки , підставки для квітника та садові доріжки. Найбільший інтерес у відвідувачів викликали декоративні колонки. Оригінальна текстура натуральних матеріалів в оформленні корпусу колонки нікого не залишила байдужим. Крім функціональності це ще й вид, що милує око і доставляє естетичне задоволення.
На нашу думку, виставка виявилася цікавою з точки зору кількості і якості учасників, великого числа відвідувачів з різних куточків України. Хочеться відзначити, що наш стенд відвідували фахівці з Молдови, Литви, Грузії та Білорусі. Таким чином, виставки «Aquatherm» і «Intertool», які проходять в Києві мають не тільки локальне, а й міжнародне значення. Це дає нам надію на розвиток бізнесу і економіки, в цілому.
Акватерм 2019
Акватерм 2019
Акватерм 2019