Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Участь у виставцы «Аква-Терм 2016»

24 травня 2016 р.
Участь у виставцы «Аква-Терм 2016»
Підготовка до виставки, зазвичай, напружений і тривалий процес. Дні виставки, пролітають стрімко і жваво, залишаючи у пам'яті світлі моменти позитивних відгуків та інтересу до виставкового обладнання. Не зважаючи на "складні метеоумови", ми позитивно оцінюємо підсумки нашої участі на"Аква-Терм" цього року.
Кількість учасників і відвідувачів зросла у порівнянні з минулим роком. Точних статистичних даних поки немає, але візуально ми визначили, що виставка була активно відвідуваною.
Ми побачили велику кількість відвідувачів з малих та великих міст України. Інсталятори, монтажники, проектанти з міст Західної і Центральної України жваво цікавилися ідеями збору і використання дощової води. В цілому, тема, пов'язана з дбалим використанням ресурсів була популярна на виставці, і відповідно викликала інтерес у фахівців з різних куточків нашої країни.
Садова тематика GRAF: колонки, наземні ємності для збору дощової води і компостери, викликала величезну зацікавленість у відвідувачів різної категорії.
Наші системи очищення стоків - не новина на українському ринку, але люди, орієнтовані на якість і довговічність обладнання, детально дізнавалися технічні тонкощі, з тим, щоб остаточно визначитися з вибором.
З упевненістю, можна говорити, що кінцевий споживач (замовник) став більш вимогливим і підкованим в питаннях вибору обладнання для себе.
Хочеться сподіватися, що економічний розвиток нашої країни дозволить розвиватися й вітчизняним виробникам, орієнтованим на вирішення екологічних проблем, яких у нашій країні ще безліч.
Величезна подяка відвідувачам нашого стенду!
Колектив "GRAF"
Выставка Аква-Терм 2016
Выставка Аква-Терм 2016