РУС | УКР
Ми завжди готові розглянути будь-які варіанти
співробітництва та постачання обладнання у ваш регіон

Каталог продукції

Підземний бак Carat S

Системи очищення стоків

Станції очищення Picobell

Станції очищення "Klaro Easy"

Станції очищення "One2clean"

Септики

Станції очищення XXL

Дренаж

Дренажний блок Graf

Дренажний блок Eco Bloc Flex

Дренаж VARIO

Дренажні тонелі Graf

Дренажні фільтри Graf

Збір дощової води

Збір дощової води (Carat S)

Збір дощової води (Herkules)

Наземна ємність ТОР

Збір дощової води (Platin)

Садові приналежності

Компостери

Декоративні ємності

Фільтри для ємностей

Водороздатні колонки

інструкції до систем автономної каналізації та дренажу

Новини

Дренажний модуль GRAF 130L

Дренажний модуль GRAF 130L
23 січня 2019 р.
Нам, як партнерам компанії GRAF, приємно представляти чергові новинки від нашого постачальника. На цей раз ми ділимося інформацією про новий дренажний тунель"Graf 130 l" (об'єм 130 л.).

Публікації

Стічні води

Стічні води
12 лютого 2019 р.
Згідно з Водним кодексом України, стічна вода — вода, що утворилася в процесі господарсько-побутової і виробничої діяльності (крім шахтної, кар'єрної і дренажної води), а також відведена з забудованої території, на якій вона утворилася внаслідок випадання атмосферних опадів.

Участь в проекті «КОМПОЛА»

26 вересня 2018 р.
Приклад реалізації шкільного еко-проекту коли започатківці самі діти.
У квітні цього року, стартував збір заявок від українських шкіл для участі в проекті «Компола», в рамках якого в школах-переможцях встановлять контейнери для переробки харчових відходів.
Чому школи?
Основна мета проекту - підвищити екологічну грамотність школярів, а також отримати практичні навички, а не просто надати теорію відповідального споживання. Такій підхід у вихованні дітей може спонукати їх батьків,також, відповідально ставитися до процесу сортування сміття.
участь в проекті «КОМПОЛА»
Не секрет, що в шкільних столових кожен день збирається досить багато відходів, які з часом наповнюють наші звалища. Використання органічних відходів з наших кухонь для створення компосту - просте і дешеве рішення погодження з відходами. Проект “Компола” був започаткований київськими школярами Нікітою Шульгою та Софією-Христиною Борисюк. Діти десь два роки активно займалися популяризацією проекту та змогли долучити до нього Міністерство екології та природних ресурсів та Міністерство освіти і науки України. У минулому році вже змогли встановити близько 30 компостерів у київських школах щоб подивитися як це працює на практиці.
Тому, в 2018 році, в рамках конкурсу було обрано 200 навчальних закладів, в яких будуть встановлені компостери для утилізації залишків їжі та інших побічних продуктів шкільних їдальнях.
Школи для участі в проекті «Компола» відбирали за двома критеріями: мотивація, яка була продемонстрована в креативному завданні, і відповідність технічним вимогам.
Всі школи, які взяли участь у проекті, пройшли навчально-практичний семінар і отримали інформаційні матеріали про компостування.
«Органічні відходи досі становлять значний відсоток обсягу українських звалищ. У світі вже давно і ефективно працює система їх перетворення в органічне добриво - компост. Це доступний і незначними витратами механізм. Було б правильно, якщо компостери були б встановлені у всіх школах і перетворювали відходи столових в органічні відходи », - зазначив міністр екології та природних ресурсів України.
А ми, зі свого боку, підтримали цей проект надавши унікальну ціну на компостери, забезпечили швидку та якісну відправку контейнерів по всій країні.
Сподіваємося, що «Компола» стане не єдиним випадком у своїй сфері і ми побачимо реалізацію подібних проектів для, наприклад, студентських харчових закладів, інших спільнот, де є можливість встановити контейнери та компостувати.

sociumin.com

Топова продукція