Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Участь у семінарі «Waste Water Management 2017»

28 квітня 2017 р.
Участь у семінарі «Waste Water Management 2017»
25-26 квітня відбулася перша Міжнародна виставка обладнання та технологій для поводження з муніципальними та промисловими стічними водами «Waste Water Management 2017» у ТПП м. Києва.
На наш погляд, цей заклад, скоріше є семінаром/конференцією аніж виставкою, що ми розуміємо під цім терміном.
Головна програма - це виступи та дискусії у конференційному залі, де на протязі двох днів було достатньо цікавих, бурхливих, якісних виступів та обговорювань по болючим для кожного небайдужого громадянина/спеціаліста питань. А саме: водопостачання якісної води споживачеві, їі очистка та транспортування, стан мереж у містах, водовідведення, як процес та технологія, тарифи на такі послуги, законодавство у цій сфері, досвід з закордону, інвестиції у цей напрямок інфраструктури, екологія, соціальні питання та багато ще всього, що можна вкласти в тему "Очищення стічних вод".Головна програма - це виступи та дискусії у конференційному залі, де на протязі двох днів було достатньо цікавих, бурхливих, якісних виступів та обговорювань по болючим для кожного небайдужого громадянина/спеціаліста питань. А саме: водопостачання якісної води споживачеві, їі очистка та транспортування, стан мереж у містах, водовідведення, як процес та технологія, тарифи на такі послуги, законодавство у цій сфері, досвід з закордону, інвестиції у цей напрямок інфраструктури, екологія, соціальні питання та багато ще всього, що можна вкласти в тему "Очищення стічних вод".
На конференції були присутні представники компаній Водоканал з різних міст України. Їх виступи запам'яталися найбільш, тому що були дуже відвертими та повними болю за ситуацію, яку ми маємо зі станом інфраструктури на сьогодні. Основна проблема - стара законодавча база. На жаль, за два останні роки, наші законодавці не прийняли відповідні закони за для реформування та налаштування нових правил взаємодії всіх учасників цієї сфери.
Хочеться сподіватися, що не все втрачено і ми зможемо наздогнати європейські країни у близький перспективі. З нашого боку, як постачальних якісного обладнання для очистки стоків, ми будемо навчати наших людей, розповсюджувати інформацію про важливість застосування систем очистки стоків з метою збереження нашої природи.
Участь у семінарі «Waste Water Management 2017» Участь у семінарі «Waste Water Management 2017»

Колектив Graf

sociumin.com