РУС | УКР
Ми завжди готові розглянути будь-які варіанти
співробітництва та постачання обладнання у ваш регіон

Каталог продукції

Підземний бак Carat S

Системи очищення стоків

Станції очищення Picobell

Станції очищення "Klaro Easy"

Станції очищення "One2clean"

Септики

Станції очищення XXL

Дренаж

Дренажний блок Graf

Дренажний блок Eco Bloc Flex

Дренаж VARIO

Дренажні тонелі Graf

Дренажні фільтри Graf

Збір дощової води

Збір дощової води (Carat S)

Збір дощової води (Herkules)

Наземна ємність ТОР

Збір дощової води (Platin)

Садові приналежності

Компостери

Декоративні ємності

Фільтри для ємностей

Водороздатні колонки

інструкції до систем автономної каналізації та дренажу

Новини

Дренажний модуль GRAF 130L

Дренажний модуль GRAF 130L
23 січня 2019 р.
Нам, як партнерам компанії GRAF, приємно представляти чергові новинки від нашого постачальника. На цей раз ми ділимося інформацією про новий дренажний тунель"Graf 130 l" (об'єм 130 л.).

Публікації

Стічні води

Стічні води
12 лютого 2019 р.
Згідно з Водним кодексом України, стічна вода — вода, що утворилася в процесі господарсько-побутової і виробничої діяльності (крім шахтної, кар'єрної і дренажної води), а також відведена з забудованої території, на якій вона утворилася внаслідок випадання атмосферних опадів.

Участь у семінарі «Waste Water Management 2017»

28 квітня 2017 р.
25-26 квітня відбулася перша Міжнародна виставка обладнання та технологій для поводження з муніципальними та промисловими стічними водами «Waste Water Management 2017» у ТПП м. Києва.
На наш погляд, цей заклад, скоріше є семінаром/конференцією аніж виставкою, що ми розуміємо під цім терміном.
Головна програма - це виступи та дискусії у конференційному залі, де на протязі двох днів було достатньо цікавих, бурхливих, якісних виступів та обговорювань по болючим для кожного небайдужого громадянина/спеціаліста питань. А саме: водопостачання якісної води споживачеві, їі очистка та транспортування, стан мереж у містах, водовідведення, як процес та технологія, тарифи на такі послуги, законодавство у цій сфері, досвід з закордону, інвестиції у цей напрямок інфраструктури, екологія, соціальні питання та багато ще всього, що можна вкласти в тему "Очищення стічних вод".Головна програма - це виступи та дискусії у конференційному залі, де на протязі двох днів було достатньо цікавих, бурхливих, якісних виступів та обговорювань по болючим для кожного небайдужого громадянина/спеціаліста питань. А саме: водопостачання якісної води споживачеві, їі очистка та транспортування, стан мереж у містах, водовідведення, як процес та технологія, тарифи на такі послуги, законодавство у цій сфері, досвід з закордону, інвестиції у цей напрямок інфраструктури, екологія, соціальні питання та багато ще всього, що можна вкласти в тему "Очищення стічних вод".
На конференції були присутні представники компаній Водоканал з різних міст України. Їх виступи запам'яталися найбільш, тому що були дуже відвертими та повними болю за ситуацію, яку ми маємо зі станом інфраструктури на сьогодні. Основна проблема - стара законодавча база. На жаль, за два останні роки, наші законодавці не прийняли відповідні закони за для реформування та налаштування нових правил взаємодії всіх учасників цієї сфери.
Хочеться сподіватися, що не все втрачено і ми зможемо наздогнати європейські країни у близький перспективі. З нашого боку, як постачальних якісного обладнання для очистки стоків, ми будемо навчати наших людей, розповсюджувати інформацію про важливість застосування систем очистки стоків з метою збереження нашої природи.
Участь у семінарі «Waste Water Management 2017» Участь у семінарі «Waste Water Management 2017»

Колектив Graf

sociumin.com

Топова продукція