Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Відвідування виробництва і офісу компанії GRAF

20 лютого 2020 р.
Відвідування виробництва і офісу компанії GRAF
У лютому цього року, ми спільно з нашим німецьким партнером організували візит українських колег на виробництво GRAF. У числі запрошених наші клієнти-представники інженерних і торгово-будівельних компаній.
Програма візиту включала в себе відвідування двох заводів в м. Тенінген (Німеччина) і в м. Дахштайн (Франція), ознайомлення з історією компанії, проведення навчання по обладнанню та новинкам, а також обговорення технічних характеристик, ситуації на ринках, особливості просування обладнання і т.і.
Нам було надзвичайно цікаво, що відбувається на інших ринках, які механізми компанія використовує для ефективного застосування обладнання в реалізації проектів в інших країнах.
Відвідування виробництва і офісу компанії GRAF
Відвідування виробництва і офісу компанії GRAF
Виробництво, також, вразило наших українських партнерів. Всі етапи від отримання сировини і до збірки / упаковки - ми побачили своїми очима.
Хочеться відзначити гостинність наших німецьких колег, їх бажання поділитися досвідом і знаннями.
Нам же приємно, що ще кілька наших українських колег отримали можливість познайомитися не тільки з людьми, виробництвом і технологіями, а й трохи з культурою, архітектурою, чудовою кухнею та історією Німеччини і землі Ельзас.