Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Водостічні фільтри - необхідний аксесуар для збору дощової води

06 червня 2015 р.
Водостічні фільтри - необхідний аксесуар для збору дощової води
Во многих развитых странах большой популярностью пользуются декоративные емкости для сбора дождевой воды. Емкости не только позволяют экономить воду, поливать растения теплой водой, но и украшают дом. Декоративные емкости производства GRAF широко представлены на нашем сайте. Теперь мы хотим сделать акцент на фильтры к емкостям.
водостічний фільтр
Отже, для очищення, води, що надходить з даху, от лисття та великих забруднень, а також, для направлення потоку води в ємність застосовуються фільтри зливостоків. Фільтри, окрім очищення води, також не допускають переповнення ємності, дозволяють збирати до 90% стікаючої по зливостоку води, і мають засоба для відключення зливу води в ємність в зимовий час.
Водосточні фільтри є необхідним елементом в системах збору дощової води.
Не має значення матеріал, об'єм і дизайн накопичувальної ємності, принципово, щоб дощова вода, що надійшла, була чистою для подальшого використання.
Компанія GRAF накопичила чималий досвід в розробці і виробництві водосточніх фільтрів. Сьогодні асортимент фільтрів самий широкий і дозволяє підібрати продукцію за: діаметром і формою водостоку, кольором, дизайном, способом врізки у водосток, а також в залежності від об'єму води, ща надходить.
Фільтри зливостоків виготовлені з поліпропілену і випускаються вкількох кольорових рішеннях. Розміри і форма фільтру розроблені для максимальної ефективності та зручності експлуатації, дозволяючи ефективно відбирати і фільтрувати зливні стоки з поверхні даху площою від 50 до 80 м2. Враховуючи різноманітність труб зливостоків за формою, є фільтри, що призначені для встановлення як на круглі зливостоки діаметром від 70 до 100 мм, так і на овальні або прямокутні зливостоки.

водостічний фильтр на круглі та овальні зливостоки водостічний фильтр на круглі та овальні зливостоки
В основному, всі фільтри зливостоків випускаються в корпусі і процес встановлення полягає в вирізанні частини труби зливостока з встановлення фільтру в розріз труб. Для полегшення процесу встановлення, покращення зовнішнього вигляду і зручності використання, розроблені безкорпусні фільтри ("Quatro", "Speedy"), монтаж яких виконується крізь отвір в зливостоку спеціальною коронкою, яка входить в комплект до фільтру.

водостічний фільтр з воронкою водостічний фільтр з воронкою
Більша кількість дисття на даху може призвести до забруднення зливостоку при відводі води в дренаж і, в кінцевому разі, забруднення дренажу. Для недопущення таких проблем, GRAF розробив спеціальний фільтр "Foliage guard" з відводом листя за межі водостічної системи.

водостічний фільтр з відводом листя
Більш детально ознайомитися з асортиментом фільтрів можна на сторінках нашого сайту або на сайті виробника http://de.graf.info/.