РУС | УКР
Ми завжди готові розглянути будь-які варіанти
співробітництва та постачання обладнання у ваш регіон

Каталог продукції

Підземний бак Carat S

Системи очищення стоків

Станції очищення Picobell

Станції очищення "Klaro Easy"

Станції очищення "One2clean"

Септики

Станції очищення XXL

Дренаж

Дренажний блок Graf

Дренажний блок Eco Bloc Flex

Дренаж VARIO

Дренажні тонелі Graf

Дренажні фільтри Graf

Збір дощової води

Збір дощової води (Carat S)

Збір дощової води (Herkules)

Наземна ємність ТОР

Збір дощової води (Platin)

Садові приналежності

Компостери

Декоративні ємності

Фільтри для ємностей

Водороздатні колонки

інструкції до систем автономної каналізації та дренажу

Новини

Дренажний модуль GRAF 130L

Дренажний модуль GRAF 130L
23 січня 2019 р.
Нам, як партнерам компанії GRAF, приємно представляти чергові новинки від нашого постачальника. На цей раз ми ділимося інформацією про новий дренажний тунель"Graf 130 l" (об'єм 130 л.).

Публікації

Стічні води

Стічні води
12 лютого 2019 р.
Згідно з Водним кодексом України, стічна вода — вода, що утворилася в процесі господарсько-побутової і виробничої діяльності (крім шахтної, кар'єрної і дренажної води), а також відведена з забудованої території, на якій вона утворилася внаслідок випадання атмосферних опадів.

Виставка "Акватерм 2018". Підсумки і враження.

22 травня 2018 р.
Чергова виставка "АкваТерм" пройшла. Закінчилися наші клопотливі, наповнені людьми, зустрічами і переговорами дні. Тепер можна зібрати всі візитки, записи, запити та проаналізувати їх в спокійному робочому ритмі.
З приводу самої організації виставки: в цьому році організатори поєднали кілька виставок і кількість експонентів і відвідувачів було істотніше більше, ніж в минулі роки. Кількість відвідувачів в павільйонах було величезним, часто неможливо було пробратися до цікавого вам стенду!
З іншого боку, розміщені з різних сторін Павільйону вуличні стенди, відчували брак відвідувачів - не всі знали про таке рознесення майданчиків.
В цілому, захід вийшов насиченим, цікавим, багатолюдним і до того, ж погода майже не підвела. Найсильніший травневий злив нас атакував в останній день, але це не завадило нам влаштувати аукціон з продажу декоративних ємностей і гідно закінчити нашу участь.
Сподіваємося, що наш невеликий внесок в просування екологічних рішень щодо відведення та збору дощової води, очищення стоків і садових ємностей отримає результат у вигляді інформованих і відповідальних людей, які дбають не тільки про свій комфорт, а й про навколишнє середовище.
Акватерм 2018
Акватерм 2018

Акватерм 2018
Акватерм 2018

Колектив "ГРАФ"
Топова продукція