Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Виставка "Акватерм 2018". Підсумки і враження.

22 травня 2018 р.
Виставка "Акватерм 2018". Підсумки і враження.
Чергова виставка "АкваТерм" пройшла. Закінчилися наші клопотливі, наповнені людьми, зустрічами і переговорами дні. Тепер можна зібрати всі візитки, записи, запити та проаналізувати їх в спокійному робочому ритмі.
З приводу самої організації виставки: в цьому році організатори поєднали кілька виставок і кількість експонентів і відвідувачів було істотніше більше, ніж в минулі роки. Кількість відвідувачів в павільйонах було величезним, часто неможливо було пробратися до цікавого вам стенду!
З іншого боку, розміщені з різних сторін Павільйону вуличні стенди, відчували брак відвідувачів - не всі знали про таке рознесення майданчиків.
В цілому, захід вийшов насиченим, цікавим, багатолюдним і до того, ж погода майже не підвела. Найсильніший травневий злив нас атакував в останній день, але це не завадило нам влаштувати аукціон з продажу декоративних ємностей і гідно закінчити нашу участь.
Сподіваємося, що наш невеликий внесок в просування екологічних рішень щодо відведення та збору дощової води, очищення стоків і садових ємностей отримає результат у вигляді інформованих і відповідальних людей, які дбають не тільки про свій комфорт, а й про навколишнє середовище.
Акватерм 2018
Акватерм 2018

Акватерм 2018
Акватерм 2018

Колектив "ГРАФ"