Адреса: вул. Сирецька, 25А, м. Київ
тел./факс (044) 494 41 04; (067) 751 77 37
РУС
УКР

Збір дощової води. Реалізований проект.

27 серпня 2015 р.
Збір дощової води. Реалізований проект.
Наші зусилля з просування ідей і рішень, пов'язаних зі збором дощової води, не проходять даремно. Тиждень тому ми реалізували цікавий проект у новому для нас регіоні України, с. Нижнє Селище, Закарпатської обл.
Це дивовижне місце славиться не тільки красивою природою, надзвичайно смачним Селиським сиром та доброзичлими людьми. У селі влаштувалися ентузіасти-члени Європейського кооперативу "Лонго Май". Про їх діяльність, проектах і поглядах можна почитати тут: https://www.facebook.com/SaftLongoMai?fref=ts
Споруда цеху з переробки яблук - одна з ланок проекту "Лонго Май" по виготовленню смачних і корисних соків, вирощених в екологічно чистому місці.
У технологічний процес підготовки яблук входить ретельне миття плодів, а у сезон, для цього потрібно до 10 м. куб. води.
Для такої кількості води ми рекомендували 1 ємність Карат З 3750 л і 4 ємності Геркулес об'ємом по 1600 л.
Оскільки, майданчик для розміщення всіх ємностей невеликий, ми розташували ємності наступним чином:

Збір дощової води. Реалізований проект

Вода у цех буде потрапляти за допомогою насосу. Прокласти усі комунікації для цього просто, тому вся система укомплектована обладнанням одного виробника і спеціально розроблена для збору дощової води.
Процес монтажу зайняв мінімум часу. Оскільки ми знали точно, як ємності будуть встановлені, всі місця з'єднання бочок були підготовлені у нас на базі. Збірка ємностей і з'єднання трубопроводів не вимагають застосування спеціального інструменту і може виконуватися монтажниками не високою кваліфікації.
Висловлюємо подяку працівникам "Лонго Май" за їх сучасний і прогресивний підхід до питань екологічної безпеки та заощадження природних ресурсів при реалізації своїх проектів.

sociumin.com