РУС | УКР
Ми завжди готові розглянути будь-які варіанти
співробітництва та постачання обладнання у ваш регіон

Каталог продукції

Підземний бак Carat S

Системи очищення стоків

Станції очищення Picobell

Станції очищення "Klaro Easy"

Станції очищення "One2clean"

Септики

Станції очищення XXL

Дренаж

Дренажний блок Graf

Дренажний блок Eco Bloc Flex

Дренаж VARIO

Дренажні тонелі Graf

Дренажні фільтри Graf

Збір дощової води

Збір дощової води (Carat S)

Збір дощової води (Herkules)

Наземна ємність ТОР

Збір дощової води (Platin)

Садові приналежності

Компостери

Декоративні ємності

Фільтри для ємностей

Водороздатні колонки

інструкції до систем автономної каналізації та дренажу

Новини

Дренажний модуль GRAF 130L

Дренажний модуль GRAF 130L
23 січня 2019 р.
Нам, як партнерам компанії GRAF, приємно представляти чергові новинки від нашого постачальника. На цей раз ми ділимося інформацією про новий дренажний тунель"Graf 130 l" (об'єм 130 л.).

Публікації

Стічні води

Стічні води
12 лютого 2019 р.
Згідно з Водним кодексом України, стічна вода — вода, що утворилася в процесі господарсько-побутової і виробничої діяльності (крім шахтної, кар'єрної і дренажної води), а також відведена з забудованої території, на якій вона утворилася внаслідок випадання атмосферних опадів.

Компостування

Компостування
02 лютого 2016 р.
Збережемо природу, зробимо світ чистішим за допомогою компостування органічних відходів.
Викидаючи сміття, ми зовсім не позбавляємося від нього, навіть якщо знаємо, що його потім знищать на сміттєспалювальних заводах або поховають на звалищі. Все одно воно повертається до нас у вигляді забрудненої атмосфери, отруює грунт і воду. Так само органіка, перегниваючи, забруднює атмосферу задушливим газом, а грунтові води - токсичним фільтратом. Тому не знищення та захоронення, а переробка відходів - ось головне завдання, що поєднує в собі вирішення екологічних проблем і економічну вигоду.
Органічні відходи (рослинного або харчового походження, макулатура) можна переробляти за допомогою компостування. Отримана в результаті органічна речовина застосовується в сільському господарстві як компост. Крім того, виділяється в процесі компостування газ (наприклад, метан) використовується для вироблення електрики. Існує безліч різних способів і технологій біологічної переробки. Одна з програм в системі управління відходами за допомогою біологічної переробки - «Зелений контейнер», що проводиться в Торонто (Канада), наказує сортувати побутові органічні відходи (харчового і рослинного походження) в окремі контейнери для спрощення їх подальшої переробки.
Є програми, є технології. Однак сьогодні звалища і полігони займають 7% території України, стільки ж, скільки всі національні парки. На них поховано 280 млн. т сміття. Щорічно українці викидають на смітник близько 14 млн. т побутових відходів. Харчові відходи складають 37% сміття, що вивозиться на сміттєзвалища.
Поки державні чиновники і великі бізнесмени обговорюють проекти і програми по захисту екології від побутового сміття, кожна людина, яка любить землю, може не тільки її захистити, а й допомогти їй залишатися родючою та квітучою. Піклуючись про землю і рослин, людина стає добрішою, її життя наповнюється сенсом, змінюється на краще.
Турбота про землю - поняття багатогранне. Одне з основних напрямків - відновлення родючості грунту. Щоб його зберегти, потрібно постійно вносити в грунт органічні добрива. Кожна сім'я, яка проживає в місті, викидає в рік 400-500 кг органічних речовин у вигляді харчових відходів. Але ж їх можна перетворити в компост і поліпшити родючість грунту на садових ділянках, в міських парках, дворових клумбах, а не на смітниках. Тобто харчовими відходами можна поліпшити екологію і отримати економічну вигоду.
Топова продукція