РУС | УКР
Ми завжди готові розглянути будь-які варіанти
співробітництва та постачання обладнання у ваш регіон

Каталог продукції

Підземний бак Carat S

Системи очищення стоків

Станції очищення Picobell

Станції очищення "Klaro Easy"

Станції очищення "One2clean"

Септики

Станції очищення XXL

Дренаж

Дренажний блок Graf

Дренажний блок Eco Bloc Flex

Дренаж VARIO

Дренажні тонелі Graf

Дренажні фільтри Graf

Збір дощової води

Збір дощової води (Carat S)

Збір дощової води (Herkules)

Наземна ємність ТОР

Збір дощової води (Platin)

Садові приналежності

Компостери

Декоративні ємності

Фільтри для ємностей

Водороздатні колонки

інструкції до систем автономної каналізації та дренажу

Новини

Дренажний модуль GRAF 130L

Дренажний модуль GRAF 130L
23 січня 2019 р.
Нам, як партнерам компанії GRAF, приємно представляти чергові новинки від нашого постачальника. На цей раз ми ділимося інформацією про новий дренажний тунель"Graf 130 l" (об'єм 130 л.).

Публікації

Стічні води

Стічні води
12 лютого 2019 р.
Згідно з Водним кодексом України, стічна вода — вода, що утворилася в процесі господарсько-побутової і виробничої діяльності (крім шахтної, кар'єрної і дренажної води), а також відведена з забудованої території, на якій вона утворилася внаслідок випадання атмосферних опадів.

Лінійка ємностей CARAT S

Лінійка ємностей CARAT S
13 липня 2016 р.
Унікальні за своїми характеристиками ємності - є лідерами по виробництву продукції компанії "Otto Graf".
Особливість цієї лінійки ємностей вже видно, починаючи з виробництва. Для виробництва ємностей використовується високотехнологічне обладнання для лиття під тиском, що дозволяє отримувати продукцію стабільно високої якості і точних розмірів. Також, використовується сировина найвищої якості від перевірених постачальників. Крім того, 100% продукції проходить контроль, що дозволяє на етапі виготовлення відстежувати відповідність технічним параметрам.
Линейка емкостей CARAT S
Линейка емкостей CARAT S

Линейка емкостей CARAT S Линейка емкостей CARAT S Carat S - унікальний розбірний бак, який складається з 2-х половинок, що значно скорочує транспортні витрати і дозволяє провести завершальну збірку, безпосередньо, на будівельному майданчику. Крім того, розбірна ємність надає можливість при складанні встановлювати в ємність перегородки для секціонування під відповідні експлуатаційні вимоги. Універсальність цієї лінійки ємностей дозволяє використовувати її як для систем очищення стічних вод, так і для збору і зберігання дощової води при організації використання води як технічної, і пристрої систем автоматичного поливу.
Незважаючи на велику кількість з'єднань, ємність абсолютно герметична і ущільнена від просочування води і бруду, системою ущільнень і фіксаторів.
Линейка емкостей CARAT S Безліч завдань, що виконуються підтримують комплектуючі ємності.
Купол двох типорозмірів по висоті, який можна обертати на 180°, і використовувати для установки фільтрів дощової води, виведення для підключення насоса і приєднання повітряних шлангів систем очищення. Телескопічна кришка, адаптується під рівень планування ділянки і нахил поверхні до 5°, а також варіанти матеріалу кришок для різних навантажень.
Глибина компенсується додатковими подовжувачами, які дозволяють зробити установку ємності на глибину до 1,8 м.
Чотири типорозміри ємності і можливість з'єднання один з одним, дозволяють створювати необхідні обсяги для збору дощової води або для організації систем очищення стічних вод з використанням різних технологічних рішень для стоків обсягами від 1 до 30 м3/добу.
Линейка емкостей CARAT S
Приклад перевезення, збирання і монтажу ємності Carat S об'ємом 2700 л представляємо нижче.
Линейка емкостей CARAT S
Линейка емкостей CARAT S
Линейка емкостей CARAT S

Примітно, що зібрана ємність являє собою не просто септик (герметична бочка для підземної установки). В даному випадку, в ємність вбудований фільтр Анаеробікс з пластиковим завантаженням, що дозволяє отримати більш високого ступеня очищення стоків на виході. Використання фільтра Анаеробікс дає додаткові бонуси у вигляді продовження терміну служби дренажної системи. Даний об'єкт був реалізований в Чернівецькій обл. нашим партнером - компанією "АквастройКомплекс".
Топова продукція