РУС | УКР
Ми завжди готові розглянути будь-які варіанти
співробітництва та постачання обладнання у ваш регіон

Каталог продукції

Підземний бак Carat S

Системи очищення стоків

Станції очищення Picobell

Станції очищення "Klaro Easy"

Станції очищення "One2clean"

Септики

Станції очищення XXL

Дренаж

Дренажний блок Graf

Дренажний блок Eco Bloc Flex

Дренаж VARIO

Дренажні тонелі Graf

Дренажні фільтри Graf

Збір дощової води

Збір дощової води (Carat S)

Збір дощової води (Herkules)

Наземна ємність ТОР

Збір дощової води (Platin)

Садові приналежності

Компостери

Декоративні ємності

Фільтри для ємностей

Водороздатні колонки

інструкції до систем автономної каналізації та дренажу

Новини

Дренажний модуль GRAF 130L

Дренажний модуль GRAF 130L
23 січня 2019 р.
Нам, як партнерам компанії GRAF, приємно представляти чергові новинки від нашого постачальника. На цей раз ми ділимося інформацією про новий дренажний тунель"Graf 130 l" (об'єм 130 л.).

Публікації

Стічні води

Стічні води
12 лютого 2019 р.
Згідно з Водним кодексом України, стічна вода — вода, що утворилася в процесі господарсько-побутової і виробничої діяльності (крім шахтної, кар'єрної і дренажної води), а також відведена з забудованої території, на якій вона утворилася внаслідок випадання атмосферних опадів.

Криза з питною водою. Шляхи вирішення.

Криза з питною водою. Шляхи вирішення.
16 лютого 2017 р.
Нам, жителям Землі, все частіше доводиться стикатися з тими чи іншими загрозами. Війни, природні катаклізми, економічний спад і проблеми, з цим пов'язані, все частіше б'ють по нашому життю, а багатьох змушують мігрувати, змінювати спосіб і місце життя. Однак, не всі з нас замислюються над проблемою, яка вже очевидна і з якої не один мільйон людей стикається щодня. Йдеться про катастрофічний брак прісної / питної води.
Глобальна водна криза проявляється все сильніше. кліматичні зміни за останні десятиліття, ставлять під загрозу питні властивості води, навіть тієї, що надходить з надійних джерел.
Нові проби і тести води показали, що 1,8 мільярда людей споживають воду, забруднену кишковою паличкою (лат. Escherichiacoli), виходить, що містить сліди фекалій. Причому в число таких джерел увійшли і ті, які були не так давно модернізовані.
Зміна клімату призводить до збільшення повеней, які є основною причиною такого роду забруднень. Повені завдають шкоди водопровідним та каналізаційним спорудам і мережам, проникненню фекалії у водні джерела.
Проблема викликає особливе занепокоєння в тих районах, де поширена відкрита дефекація, наприклад в Індії. За даними ВООЗ, близько 1 мільярда людей випорожнюються під відкритим небом через відсутність санітарно-технічних споруд або за багатовіковою звичкою.
Відомо, що потрапляння забрудненої води в організм людини може викликати епідемію холери і шлунково-кишкових захворювань, які є основною причиною смерті дітей до 5 років.
Це важливе питання висувається на перший план у Всесвітній день води - 22 березня. Піднімається питання про необхідність визначення заходів щодо виправлення ситуації з санітарним забезпеченням систем водопостачання і каналізації.
Але повені не єдина екологічна проблема, що впливає на якість води.
За даними Агентства з охорони навколишнього середовища США, у міру підвищення температури, потреба людей і тварин у воді буде зростати. При цьому сформовані погодні умови сприятимуть спалахам захворювань, пов'язаних із зараженням інфекцією через воду, таких як малярія і лихоманка денге. Засуха не залишить вибору, людям доведеться користуватися сумнівними джерелами води.
Щоб компенсувати ці ризики, правозахисні організації працюють над поліпшенням водних джерел. ЮНІСЕФ закликала сфокусувати увагу на дітях, які, як очікується, можуть особливо постраждати внаслідок зміни клімату. Близько півмільярда дітей живуть в зонах високого ризику виникнення повеней і майже 160 мільйонів знаходяться в посушливих регіонах.
На даний момент організація впровадила цілий ряд заходів для захисту населення від токсичних вод.
Наприклад, в Бангладеші створена система водоносних горизонтів, яка захоплює воду під час сезону дощів, очищає її і зберігає під землею. Це дозволило забезпечити чистою водою 20 000 дітей. В Республіці Кірібаті (Полінезія), що страждає від посухи, тепер є нові водозбірники дощової води і складські приміщення для доступу до безпечної питної води.
Європейські країни, вже давно використовують системи збору дощової води для економії прісних джерел. Багата на прісну воду, Швейцарія мотивує домовласників здобувати відповідне обладнання шляхом безвідсоткових кредитів.
Схожий досвід переймають і країни Східної Європи.
Міністерство навколишнього середовища Чехії у квітні 2017 г. запустить нову дотаційну програму, завдяки якій власники приватних будинків і дач будуть зацікавлені в тому, щоб економити воду.
Держава хоче спонукати мешканців до установки ємностей для збору дощової води або очищувача, де вода стікає з умивальника або пральної машини, для подальшого використання її для змиву в туалеті. На ці заходи домовласники зможуть отримати від держави дотацію до 60 тисяч крон (2200 євро), повідомляє MF DNES.
На нові дотації держава планує виділити 100 млн крон. (Близько 4 млн Євро). Дотації будуть розділені на 3 категорії, які будуть відрізнятися в залежності від рішень по використанню води.
Програма передбачає, що в основній категорії (установка резервуара для поливу городу об'ємом від 2000 літрів) держава забезпечить 50% витрат не тільки на покупку устаткування, але і на установку. Максимум, який можна буде отримати, становить 20 тисяч крон.
Грошові дотації в цій категорії зможуть отримати тільки ті люди, які живуть в місцях, які страждають в останні роки від нестачі питної води. У пріоритеті будуть і ті населені пункти, де діє заборона на злив і наповнення басейнів.
До двох інших категорій дотацій отримають доступ люди з інших областей, які будуть проводити перебудову в будинку для того, щоб використовувати дощову або очищену стічну воду з ванн і умивальників для змиву. У цих випадках бажаючі зможуть отримати до 60 тисяч крон від держави.
За оцінками чеських фахівців, використання систем збору дощової води дозволить одному домогосподарству з присадибною ділянкою заощадити до 10 тисяч літрів питної води на рік.
Топова продукція