РУС | УКР
Ми завжди готові розглянути будь-які варіанти
співробітництва та постачання обладнання у ваш регіон

Каталог продукції

Підземний бак Carat S

Системи очищення стоків

Станції очищення Picobell

Станції очищення "Klaro Easy"

Станції очищення "One2clean"

Септики

Станції очищення XXL

Дренаж

Дренажний блок Graf

Дренажний блок Eco Bloc Flex

Дренаж VARIO

Дренажні тонелі Graf

Дренажні фільтри Graf

Збір дощової води

Збір дощової води (Carat S)

Збір дощової води (Herkules)

Наземна ємність ТОР

Збір дощової води (Platin)

Садові приналежності

Компостери

Декоративні ємності

Фільтри для ємностей

Водороздатні колонки

інструкції до систем автономної каналізації та дренажу

Новини

Дренажний модуль GRAF 130L

Дренажний модуль GRAF 130L
23 січня 2019 р.
Нам, як партнерам компанії GRAF, приємно представляти чергові новинки від нашого постачальника. На цей раз ми ділимося інформацією про новий дренажний тунель"Graf 130 l" (об'єм 130 л.).

Публікації

Стічні води

Стічні води
12 лютого 2019 р.
Згідно з Водним кодексом України, стічна вода — вода, що утворилася в процесі господарсько-побутової і виробничої діяльності (крім шахтної, кар'єрної і дренажної води), а також відведена з забудованої території, на якій вона утворилася внаслідок випадання атмосферних опадів.

Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень ДБН 360-92**

Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень ДБН 360-92**
03 січня 2011 р.

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ У СПРАВАХ

МІСТОБУДУВАННЯ І АРХІТЕКТУРИ

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Держкоммістобудування 17.04.1992 N 44

Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень ДБН 360-92**

3.25а* Відстань між житловими будинками та господарськими будівлями і спорудами слід приймати відповідно до санітарних норм за таблицею 3.2а, але не менше протипожежних норм згідно з таблицею 1 додатка 3.1.

Таблиця 3.2а*

Примітка 1.  Господарські будівлі і гаражі  сусідніх  ділянок допускається об'єднувати.

Примітка 2.  Господарські  приміщення для утримання худоби та тиці площею  до  50  кв.м  допускається прибудовувати до одно- та двоквартирних житлових будинків  (крім  будинків,  розташованих  в IV кліматичному  районі)  за умови ізоляції від житлових кімнат та кухонь не менше ніж трьома підсобними приміщеннями.

Примітка 3.  При   продуктивності   місцевих   каналізаційних очисних споруд до 3 куб.м на добу  водозабірні  споруди  місцевого господарсько-питного  водопостачання  допускається  розміщувати на відстані 40-50 м вниз за течією ґрунтових вод,  20-25 м  вверх за течією і  25-30  м по перпендикуляру до осі течії потоку ґрунтових вод. Відстані від артсвердловин та колодязів до окремих будівель і споруд  та  інших  джерел  забруднення  слід приймати 20 м.  Місце розташування водозабірних споруд  повинне  бути  вверх  за  течією ґрунтових  вод  і  вище  стосовно  до  розташування каналізаційних |споруд. За неможливості забезпечення цієї відстані в межах ділянки слід  влаштовувати  свердловини,  колодязі  або  каптажі для групи будинків, які розміщуються вздовж житлових вулиць із відступом від червоної лінії  на  2,5-5 м на майданчиках розміром 2,5 м х 3 м із твердим покриттям та ухилом не більше 4-5%.

Примітка 4.    Відстані   до   інших   джерел   забруднювання встановлюються відповідними  нормативними  документами  за  кожним конкретним  фактором  (шум,  вібрація,  електромагнітні коливання, радіація,  джерела забруднення  повітря  та  інші).  Відстані  від будинків  та  споруд  до  дерев  та  кущів  слід приймати згідно з таблицею 5.2.

Примітка 5.  Вигрібні  ями  дворових  вбиралень  повинні бути виконані з конструкцій,  які запобігатимуть  фільтрації  фекальних стоків у ґрунт.

3.25б* За відсутності інженерних мереж міської (селищної) каналізації слід передбачати каналізування садиб з використанням місцевих очисних споруд, проект яких погоджений з органами санепідслужби. Обладнання внутрішньодомової каналізації з відведенням побутових стоків у вигріб забороняється.

3.26 Відповідно до санітарних вимог майданчики для компосту, дворові вбиральні та очисні споруди каналізації повинні знаходитись у глибині двору не ближче 15 м від вікон житлових будинків, в тому числі і сусідніх садиб, сараї для утримання худоби і птиці - не ближче 12 м. Господарські будівлі й гаражі допускається об'єднувати на суміжних ділянках.

Примітка 1.   Зони   для   споруд    продуктивністю    більше 280 тис.куб.м/добу, а також при відході від традиційної технології очистки  стічних  вод  або  обробки   осаду,   встановлюються   за погодженням з Міністерством охорони здоров'я.

Примітка 2. Зони від споруд механічної та біологічної очистки з  мулистими  майданчиками  і  від  окремо  розташованих  мулистих майданчиків при  продуктивності  більше  500  тис.куб.м/добу  слід приймати не менше 1 км.

Примітка 3. При розташуванні житлової забудови з підвітряного боку   стосовно   до  очисних  споруд  зазначені  у  таблиці  зони допускається збільшувати не більше як у 2  рази,  при  сприятливій розі вітрів - зменшувати не більше як на 25%.

Примітка 4. При відсутності мулистих майданчиків на території очисних споруд  продуктивністю  більше  0,2  тис.куб.м/добу розмір зони слід скорочувати на 30%.
Примітка 5.  Зони від полів фільтрації площею до 0,5 га і від споруд  механічної   та   біологічної   очистки   на   біофільтрах продуктивністю до 50 куб.м/добу слід приймати 100 м.

Примітка 6.   Зону    від    полів    підземної    фільтрації продуктивністю менше 15 куб.м/добу слід приймати 15 м.

Примітка 7.  Зону від фільтруючих траншей і  піщано-гравійних фільтрів слід приймати 25 м,  від септиків - 5 м,  від фільтруючих колодязів - 8 м,  від аераційних установок на  повне  окислення  з аеробною стабілізацією мулу при продуктивності до 700 куб.м/добу - 50 м.

Примітка 8.  Зону  від  очисних  споруд  поверхневих  вод  із сельбищних територій слід приймати 100 м,  від насосних станцій  - 15 м.

Топова продукція