РУС | УКР
Ми завжди готові розглянути будь-які варіанти
співробітництва та постачання обладнання у ваш регіон

Каталог продукції

Підземний бак Carat S

Системи очищення стоків

Станції очищення Picobell

Станції очищення "Klaro Easy"

Станції очищення "One2clean"

Септики

Станції очищення XXL

Дренаж

Дренажний блок Graf

Дренажний блок Eco Bloc Flex

Дренаж VARIO

Дренажні тонелі Graf

Дренажні фільтри Graf

Збір дощової води

Збір дощової води (Carat S)

Збір дощової води (Herkules)

Наземна ємність ТОР

Збір дощової води (Platin)

Садові приналежності

Компостери

Декоративні ємності

Фільтри для ємностей

Водороздатні колонки

інструкції до систем автономної каналізації та дренажу

Новини

Дренажний модуль GRAF 130L

Дренажний модуль GRAF 130L
23 січня 2019 р.
Нам, як партнерам компанії GRAF, приємно представляти чергові новинки від нашого постачальника. На цей раз ми ділимося інформацією про новий дренажний тунель"Graf 130 l" (об'єм 130 л.).

Публікації

Стічні води

Стічні води
12 лютого 2019 р.
Згідно з Водним кодексом України, стічна вода — вода, що утворилася в процесі господарсько-побутової і виробничої діяльності (крім шахтної, кар'єрної і дренажної води), а також відведена з забудованої території, на якій вона утворилася внаслідок випадання атмосферних опадів.

"Оne2clean" : що може бути простіше та ефективніше?

"Оne2clean" :  що може бути простіше та ефективніше?
12 листопада 2014 р.

Компанія "Otto Graf" розробила нову систему очищення господарсько-побутових стоків, вдосконалений варіант перевіреної технології SBR.

Головна перевага нової системи очищення стічних вод one2clean - це простота, ефективність і легкість обслуговування, що значно знижує операційні і експлуатаційні витрати.

Технологія передбачає лише аеробну фазу очищення по всьому об'єму, при цьому зменшується об'єм осаду порівняно зі звичайними системами. Наявність однієї камери і одного процесу відкачки (один ерліфт в системі), дозволяє економити енергію, тобто, знижує експлуатаційни витрати.

Системи очищення стічних вод з використанням технології SBR, як правило, монтуються в ємності з розподільчою перегородкою, і вимагають більше трьох процесів перекачки стоків у відповідні зони очистки. Нова система one2clean - іноваційна система, що використовує принцип SBR, але при цьому простіша і ефективніша. Вона складається лише з одного резервуару без герметичної розподільчої перегородки, а це значить, що більший об'єм доступений для надходження і переробки стічних вод.

Стоки, надходячи в ємність, відразу піддаються обробці аеробними бактеріями по всьому об'єму, не потребуючи додаткового процесу відкачки в іншу камеру. При цьому виключається поява небажаних запахів (метан значно менше утворюється в аеробних умовах).

Очищена вода має ступінь очитски до 99% за БПК5 і аміачному азоту. Показники очистки за іншими параметрами, також, продемонстрували гарні результати.

Станція one2clean складається з резервуару з відповідним наповнювачем і системи керування. Мікропроцесор керує работою компресора і ерліфта. One2clean проста при монтажі та має надійну технологію, легко і швидко обслуговується. На відміну від звичайних систем, всередині ємності немає електричних або рухомих частин, які можуть швидко виходити з ладу.

Оскільки технологія one2clean використовує лише один процес відкачки, навантаження на компресор мінімальне. Міцний ерліфт представляє собою моноблочну конструкцію з поліпропілену і не потребує ніяких поєднувачів або гвинтів. Все це підвищує безпечність експлуатації і знижує видатки на технічне обслуговування.

Конструкція ємності Carat S забезпечує високу стабільність і, таким чином, дозволяє встановлення в грунтових водах до середини висоти резервуару. В поєднанні з телескопічною чавунною кришкою купола, бак підходить для встановлення в місцях проїзду автомобіля з максимальною вагою до 3,5 т. На підтвердження якості продукту, компанія "Graf" надає гарантію 15 років на ємності і 3-річну гарантію на техніку (компресор, блок керування).

Ємності Carat S складаються з двох половинок, які можуть бути складені одна в одну на полету для транспортування. Таким чином, знижуються не лише транспортні витрати, але і зменшується кількість шкідливих викидів в атмосферу.

Система очищення стоків оne2clean поставляється у вигляді одного або 2-х резервуарів, з об'ємом від 2700 л до 13000 л. Це відповідає добовому притоку стоків від 450 л до 2700 л.

Топова продукція