РУС | УКР
Ми завжди готові розглянути будь-які варіанти
співробітництва та постачання обладнання у ваш регіон

Каталог продукції

Підземний бак Carat S

Системи очищення стоків

Станції очищення Picobell

Станції очищення "Klaro Easy"

Станції очищення "One2clean"

Септики

Станції очищення XXL

Дренаж

Дренажний блок Graf

Дренажний блок Eco Bloc Flex

Дренаж VARIO

Дренажні тонелі Graf

Дренажні фільтри Graf

Збір дощової води

Збір дощової води (Carat S)

Збір дощової води (Herkules)

Наземна ємність ТОР

Збір дощової води (Platin)

Садові приналежності

Компостери

Декоративні ємності

Фільтри для ємностей

Водороздатні колонки

інструкції до систем автономної каналізації та дренажу

Новини

Дренажний модуль GRAF 130L

Дренажний модуль GRAF 130L
23 січня 2019 р.
Нам, як партнерам компанії GRAF, приємно представляти чергові новинки від нашого постачальника. На цей раз ми ділимося інформацією про новий дренажний тунель"Graf 130 l" (об'єм 130 л.).

Публікації

Стічні води

Стічні води
12 лютого 2019 р.
Згідно з Водним кодексом України, стічна вода — вода, що утворилася в процесі господарсько-побутової і виробничої діяльності (крім шахтної, кар'єрної і дренажної води), а також відведена з забудованої території, на якій вона утворилася внаслідок випадання атмосферних опадів.

Водороздатні колонки GRAF

Водороздатний кран або "колонка" в минулому столітті зникла з вулиць наших міст та сіл. Тим не менш, багато, а особливо, люди похилого віку відмінно пам'ятають чавунні колонки часів народження водогону. Часто кажуть: "нове - це добре забуте старе". Використання сучасних матеріалів і творчий підхід дозволив повернути до життя вельми зручний у використанні і функціональний виріб. Асортимент колонок від компанії "Graf" представлений в різноманітному дизайні, що дозволить кожному споживачеві підібрати виріб, який найкращим чином впишеться в ландшафт Вашої ділянки. Всі вироби виконані з пластика з текстурою у вигляді каменю, граніту світлого і темного, дерев'яного стовпчика світлого і темного, а також у вигляді античних ваз. Інсталяція проводиться на бетонну основу за допомогою дюбелів, підключення до водопроводу знизу за допомогою накидної гайки. Також, є варіант виготовлення з нержавіючої сталі з хромованим краном. Високоякісний поліпропілен і стійкий барвник створюють колонкам надійний захист від ультрафіолетових променів і довготривало зберігають зовнішній вигляд.
Топова продукція